top of page

LIRONI AFTËSITË TUAJA

VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ!

nga: MIMOZA THAQI

Konferencë Online:
LIRONI AFTËSITË TUAJA
VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ!
Vendi: Internet Online

Si të lironi veten nga kufizimet?

"Neglizhenca për të zgjeruar këndvështrimin, i bën shumë njerëz të merren me të njëjtën gjë gjatë gjithë jetës së tyre."

Napoleon Hill

 

Çfarë do të mësoni në këtë Trajnim:

  • Pse pas shumë vitesh, Ju jeni përsëri në Vendin e Njëjtë Jetësor?

  • Ju mund të keni ndryshuar fizikisht, emocionalisht por diçka në Jetën tuaj Vazhdimisht Përsëritet!

  • Cilin buton te shtypni qe te mos ju shqetesojne me njerezit negativ.

  • Si të shkruani që njerëzit të ju besojnë?

  • Mënyrat e fuqishme për të gjetur vendin e punës që gjithnjë ëndërroni, në çdo situatë ekonomike!

  • Një formë shumë e lehtë për të falur të tjerët.

  • VETËBESIMI do t’ju ndihmojë që ju të zotëroni dhe të mbani nën kontroll gjashtë frikëra bazë, nga të cilat privohet njeriu, që janë: frika nga varfëria, frika nga sëmundja, frika nga mosha, frika nga kritika, frika nga humbja e dashurisë së dikujt dhe frika nga vdekja. Ky ligj do t’ju mësojë juve dallimin mes egoizmit dhe VETËBESIMIT REAL, gjë që bazohet te dijet e përcaktuara që zotëroni. 

Pse asnjëherë në jetë nuk i qëndroni besnik Vetes SUAJ?

A doni një plan për Suksesin tuaj?

Nga e di unë saktë se ju do të arrini sukses? Do të ju prezentoj juve asgjë më pak se një plani të lehtë për tu ndjekur për Sukses, në punë, në familje, në lidhje!

Do të merrni një thesar të njohurive të bazuara në përvojën time mbi 34 vjeçare në biznes, edhe pse kam 47 vjet por që në moshën 13 vjeçe kam filluar në botën e tregtisë.

Vetëm dy gjëra që ju nevojiten për të arritur një sukses masiv:


(I) Njohuri të specializuara
(II) Studioni një plan të saktë hap pas hapi se si të zbatoni ato që keni mësuar.

Këtë nuk do të mund ta mësoni nga njerëzit që unë kam trajnuar dhe pa integritet ata vetëm kopjojnë punën time sepse ata nuk besojnë në Veten e Tyre dhe nuk ju tregojnë Juve se unë me netë të tëra rija ti mësoj. Ju mund të jeni të sigurt për këtë.

Ata mendojnë se unë ju mësova të gjitha dhe tani ata mund të jenë të lirë në botën e motivimit dhe të shesin copy paste. Por pa Integritet dhe karakter mund të bëhen gjithçka përveç Vetes dhe njerëz të mirë. Ata ju mësojnë mirënjohjen e nuk janë mirënjohës aspak Iam Power. Ata ju mësojnë falenderimin dhe se dijnë kuptimin e kësaj fjale.

Kam njerëz që i trajnoj por ata mbi të gjitha kanë Integritet dhe Karakter dhe kur ata të jenë Gati që të ju trajnojnë juve unë do ti shpall kush janë ata.

Kush duhet të ndjek këtë Konferencë Online?

Ata që kanë lexuar shumë libra por akoma nuk Besojnë në Vete!

Ata që kanë nevojë të mjeshtërojnë këtë asset VetëBesim që është themeli i çdo suksesi!

Ata që janë munduar në shumë forma të manifestojnë një jetë më të lumtur por kanë ngecur dhe spo lëvizin përpara!

Ata njerëz që e kalojnë jetën as sukses, as dështime, as të pasur dhe as të varfër. Jetojnë pjesën më të madhe të jetës së tyre të  ekuilibruar midis mungesës dhe pasurisë së paktë, sepse një pjesë të kohës mendja e tyre është produktive, krijuese, dhe një pjesë e kohës negative - pra joproduktive. Kështu që këta njerëz lëkunden si një lavjerrës.

Ju lutemi mos merrni pjesë!


   Kjo Konferencë është një mundësi e artë. Por është vetëm për personat të motivuar seriozisht për të mësuar dhe përfituar nga Ky Informacion.


   Nëse nuk është kjo, sinqerisht ju dëshiroj çdo të mirë në punën tuaj ose përpjekje të tjera. Por Informacioni, deri tani mundësia më e mirë në botën e sotme, nuk është për të gjithë.


   Nëse jeni të lumtur që punoni 50 orë ose më shumë një javë për të ardhura të zakonshme, atëherë Konferanca Për Lirim të Aftësive nuk është aspak për ju. 

  Nëse jeni si një njeri që përpiqet të krijojë pasuri dhe vetëbesim përderisa i gjithë qëndrimi i tij mendor dhe vetë fytyra e tij duket se thotë: "Rri larg nga unë, prosperitet, vetëbesim. Mos u afroni pranë meje. Do të doja të ishta ashtu, por me sa duket nuk ishe qëllim për mua. Misioni im në jetë është i përulur dhe, ndërsa dëshiroj të kem gjërat e mira të cilën më shumë fatlum i pëlqejnë, me të vërtetë nuk i pres ata ". Bollëku nuk mund të afrohet me një person që mban një qëndrim të tillë mendor. Mendja që ka frikë dhe dyshime e prish prosperitetin!          

Por, mos e humbni këtë shansë!

Mos e humbisni këtë mundësi tani. Ju humbët mundësitë tjera. Dhe siç e shikoni dhe siç e dijnë disa që ne nuk i pranojmë në mesin tonë edhe nëse kanë kryer pagesën jua kthejmë paratë ngase unë nuk po qaj kur them se kjo ngjarje është vetëm për disa persona jo për të gjithë, ne nuk duam paratë tuaja në asnjë mënyrë kur e shikojm se ju keni përcaktime të tjera, ju urojmë të mira kudo që të jeni dhe të shkoni por tek ne ka disa regulla të pashkruara.

Kjo që do të ndaj nuk do të përsëritet kurrë më kurrë. Dhe këtë konferencë do ta posedojnë vetëm ata që do ta marrin tani. Dhe si bonus do ti kenë videot e konferencës dhe nivelin 1 Falas!

Sepse është trajnim i cili në Iam Power i përket vetëm anëtarëve në Nivelin 4, ata e kanë falas këtë konferncë. 

Me Shumë Përzemërsi:

signature.png
lironi video.png

LIRONI AFTËSITË TUAJA
VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ!
Vendi: Internet Online

Konferencë Online:

 

“Ti mund ta bësh diçka, nëse beson se mund ta bësh atë!” !

 

Çmimi: € 47

PayPal ButtonPayPal Button

P.S.: Ekziston një ndryshim i madh midis një njeriu që jeton si fitimtar, i cili shkon rreth botës si një Udhëheqës, dhe ai që mbart një ajërr të nënshtruar, i mposhtur, i cili gjithmonë vepron sikur të ishte mposhtur në garën e madhe të jetës!

P.S.S.: Asnjë person nuk mund të jetë magnetik derisa të mësojë sekretin e forcës rrezatuese. Karakteri pozitiv është magnetik; negativ I neveritshëm

GARANCION 90 DITOR PËR KTHIM TË PARAVE. NËSE ASGJË SJU PËLQEN NE NUK DUAM TË MBAJMË PARATË TUAJA!

ÇFARË THONË PJESËMARRËSIT NË KONFERENCËN PARAPRAKE DHE ANËTARËT NË IAM POWER:

"Konferencen e degjova live diten qe u mbajt. Me transmetoi shume energji pozitive. Sikur ne ate moment mund te beja gjithcka."

"Konferenca e 18 prill me pelqeu shume ,perfiton shume mesime te vlefshme , por me duhet ta degjoj perseri e perseri qe ti perthithe ato mesime ...pasi gjate kesaj kohe me shume kam degjuar cd te Kevin qe jane teper te vlefshme te transformojne jeten ,tek une kan ndikuar ne te mire ne ndryshimin e mendimeve ndjenjave dhe ja ka vlejte antarsimi ne I AM Power ...i jam shume falenderuese Mimozes dhe Kevin per ato cd te mrekullueshme! Kam ende shume per te lexuar libra dhe per te mesuar nga iam power u jam falenderuese"

"Pershendetje, jam sh. mire faleminderit! Me mesimet po eci mire, besoj. Nderkohe edhe punoj nga shtepia per nje kompani te huaj , per shkak te situates nuk mund te shkoj ne zyre. Por nderkohe mund te gjej kohe edhe per tu kujdesur per familjen edhe per te lexuar. Para se te rregjistrohesha ne I am Power kisha nisur te lexoj ''Mendo dhe behu i pasur'' nga N.Hill . Tani po degjoj Audiot ; Deshira juaj eshte urdheri juaj. Kam degjuar 4 prej tyre, lexoj vazhdimisht ''11 Parimet'' Kam degjuar audiot nga Mimoza ''Celesat per te arritur sukses''si edhe disa video te saj ne You Tube. Te jem i sinqerte : Une besoj ne Zot dhe jam besimtare prej shume vitesh, po ndihem shume here me teper pozitive ne kete periudhe qe jam pjese e I am Power, se me pare. Keto mesime po ndikojne per mire ne jeten time familjare dhe ne gjendjen time shpirterore.Me falni se u zgjata dhe ju falenderoj per interesimin."

"Ta them ne anglisht : Awesome. Me mbushi me nje energji shume pozitive dhe me shume shprese per kohen qe do vije, pavaresisht se tani duket sikur gjithcka eshte e pamundur. Mimoza perconte nje energji kaq pozitive dhe kur fliste percillte shume paqe dhe qetesi me fjalet e saj. Do doja tju takoja ndonje dite te dyja juve."

"Shumeeee mire i kam degjuar cd jam kthyer prape nga fillimi. Eshte nje program i mrekullueshem.Jam shume me fat qe u bera pjese e i am power. Faleminderit juve dhe gjithe stafit tuaj Ne vecanti znj Mimoza Thaqit qe ka krijuar kete "Mrekulli"

"Pershendetje Dori, IAMPOER eshte nje investim shume i mire pothuajse i domosdoshem per te gjithe ata qe duan te realizohen ne jet.

"Kam filluar po u mora me nivelin falas tani kam filluar tek niveli pare jam te audio 6 por dhe i shkruaj. Jam tek 5 bazat , cilin e degjojme , te rrisim indeksin e te mesuarit ,trajnmimi i shkalles se balancit ,4 hapat ne te cilen kalon mendia kur proceson informacionet dhe pika 5 esht mastero keto kater baza mjeshtro bazat Ndihem shume mire Por po i shkruaj se sa tbaroj se shkruajturi do i degjoj prap nga fillimi."

"Pershendetje Mimoza, te pergezoj per punen e pa lodheshme qe ke bere, sa shume energji dhe dashuri i ke dhen klubit i am power, u mahnita nga ajo, une keto dite jame bere antare e nivelit te pare ne I am power dhe dua ti kushtoj kohe. Per ju kam ndegjuar qe nga viti 2011 dhe kemi kontaktuar por sikur une nuk kam pasur kohe apo gjerat e tjera me kan larguar nga kjo rruge, ndoshta me mire te them fika dhe mosbesimi, dhe dua ta kompenzoi tani kete. Por dis ka shume info shume gjana qe nganjeher edhe me hutojn dhe sdi nga tia nis. Ndoshta duke pare edhe boten reale keshtu pa shume mundesi. Ama dua te dal nga kjo, edhe pse kam degjuar audiot e K. T. Your wish is your command tani po i degjoj nga fillimi ne shqip nga ju, dhe po mundohem te beje me te miren. Por pata ashtu shume nevoje te flas me ju, ju lutem mos me keqkuptoni ama ju jeni burim i nje energjie te mahnitshme.

Ju faleminderit

Kaloni mire."

lironi video.png

LIRONI AFTËSITË TUAJA
VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ!
Vendi: Internet Online

Konferencë Online:

 

“Ti mund ta bësh diçka, nëse beson se mund ta bësh atë!” !

 

Çmimi: € 47

PayPal ButtonPayPal Button

MOS PYET SA KUSHTON PJESMARRJA,

POR SA KUSHTON MOS-PJESMARRJA 

NË EVENTE TE TILLA!

bottom of page