top of page

Ju faleminderit për Aplikimin tuaj!

Një nga anëtaret e skuadrës sonë këto ditë do të kontaktojë me ju. 

Më shumë informacione na shkruani në whatsup:

+38975305999

Njihuni me Skuadrën Tonë

"Të jesh bashkë është një fillim, të qëndrosh së bashku është përparim, dhe të punosh së bashku është sukses."

- Henry Ford

Për çdo pyetje, lirshëm mund të kontaktoni një nga anëtaret e Stafit tonë në viber ose whatsup.

Ne jemi këtu Për Ju, që të lehtësojmë çdo hap tuajin deri në Sukses!

WhatsApp Image 2020-04-26 at 16.46.23.jp

Marsida Toptani

Niveli 4 Iam Power

  • Facebook
  • Instagram

Tiranë Shqipër, 

Kontakt:

Cel:00355 682081116

94841502_373231180300111_117849624814813

Dori Taci

Niveli 3 në Iam Power

  • Facebook
  • Instagram

Gjirokastër, Shqipëri

Nr Kontakti:

+355 68 441 6115

WhatsApp Image 2020-04-26 at 16.24.21.jp

Ney_Zara

Niveli 3 Iam Power

  • Facebook
  • Instagram

Itali

Nr Kontakti:

+39 380 159 2319

erisa.PNG

Erisa Bujari

Niveli 3 në Iam Power

  • Instagram

Lezhe,Shqiperi

Nr Kontakti:

+355695540217

bottom of page