top of page

Çfarë ka në Iam Power-Premium? Zbuloni Qëllimin Tuaj Jetësor! 

 • Qasje e Palimituar në mbi 397 trajnime motivuese

 • Sekretet e pasurimit, komunikimit, marketingut. 

 • Zbuloni mënyrën që ju ndihmon vetëdijen e dështimit ta shëndroni në Vetëdije të Fitores.

Këtu është zgjidhja e Problemeve tuaja!

 • Do të dashuroni mënyrën si ndiheni

 • Do të urreni veten pse nuk filluat tani

 • Do të zbuloni mrekullinë e 8 Botërore

 • Do të shëndroni çdo humbje në fitim

 • Do të ndiheni mirë tani

niveli 1.png

Mësim nga çdo vend i botës, mëso nga Shtëpia!

 • Mëso duke udhëtuar ( Dëgjo Audiot)

 • Mëso Nga Shtëpia ( Printo Ushtrimet)

 • Dëgjo Fjalë Fuqizuese ( Sapo Zgjohesh)

 • Meditim Udhërëfyes ( Para Gjumit)

 • Apliko çfarë mësove ( Në familje dhe Punë)

"Një fitimtar asnjëherë nuk dorëzohet dhe një frikacak asnjëherë nuk fiton!"

 • Fillo në Iam Power Premium!

 • Praktiko ushtrimet mentale për pasurim

 • Largo frikësimet që të ndalojnë

 • Beso në Veten Tënde 

 • Krijo Jetën Që Do

11 PARIMET.png
DJUJ.png
MANIFESTO PARA.png
Niveli 1 Iam Power1.jpg

Shpallja e platformës më të fuqishëm të ndërtuar ndonjëherë për vetë-zhvillim, vetë-ndihmë dhe përmirësim!

Oferta normale anëtarësim 1 vjeçar, oferta e tanishme- anëtarësim i përhershëm.

From:

€500

Niveli 2 Iam Power.jpg

Liro Aftësitë Tua që i ke të bllokuara që nga fëmijëria-dhe merr këtë nivel. 

Kjo Ofertë Përfshin Nivelin 1 dhe 2.

Oferta normale anëtarësim 1 vjeçar, oferta e tanishme- anëtarësim i përhershëm.

From:

Niveli 3 Iam Power.jpg

Aftësi ndërrmarësie, marketingu dhe Komunikimi. Kjo Ofertë Përfshin Nivelin 1,2 dhe 3.

Oferta normale anëtarësim 1 vjeçar, oferta e tanishme- anëtarësim i përhershëm.

From:

Mimoza Thaqi bëri:

10 vite studime, 16 orë në ditë që mblidhet rreth 58000 orë hulumtime të ndryshme për të gjetur formulat që funksionojnë.

Me 10000 orë fokusim në një punë ti bëhesh Ekspert. E me 58400 ORË je MJESHTËR, të cilit askush nuk mund të ja kalon sa i përket kësaj lëmie!

Prandaj Mimoza është nr. 1 në këtë fushë nga shqiptarët anembanë planetit. Ajo citon: "Unë jua tregoj të gjitha që të mos endeni lartë e poshtë por të investoni vetëm një herë për përherë! Mos harxhoni asnjë cent më shumë se këto tarifa kaq ekonomike që i kam vendosur në ofertën e fundit."

Në Iam Power Mimoza vendosi çdo gjë të që duhet të dish të bëhesh një Sipërmarrës milioner/miliarder, një njeri i lumtur, me të cilin çdo kush do të bashkëpunojë. Një Prind i shkëlqyer, një bashkëshort/bashkëshorte ashtu si gjithnjë keni ëndërruar, në një platformë shumë të veçantë të quajtur: UNË JAM FUQIA.

Çfarë tha Behgjet Pacolli për Mimoza Thaqin dhe Iam Power:

pacolli.jpg

Mimoza eshte nje person i jashtezakonshem, dhe jam shume i sigurte se ne kete ndermarresi te perbashket do tia dalim, harmonia eshte progres ne veprim, nese e duam synimin qe e kemi do te arrijme suksesin, gjithnje kur takohemi me ta dalim me te mire, me te ditur dhe me te lumtur.

Unë e përkrah iniciativën e Mimoza Thaqit dhe klubin e saj Iam Power, dhe kur ata kanë seminare unë e ndjej energjinë pozitive kur jam në Swis Diamond.

 

Sepse gjithnjë jam pro së mirës dhe ju them Mos Bashkejetoni me te keqen, kjo bashkjetese ju pushton shumë, ju ben jo te natyrshem, jo te kendshem, liroheni prej te keqes.

 

Behgjet Pacolli

Shqipëtari Më i Pasur në Botë 

Bujar dhe Albina Shala - Antarë të nivelit 4 në Iam Power

bujar shala.jpg

Pershendetje une quhem Bujar Shala jetoje dhe punoje tash e dhjetë vite ne shtetin e Arkansas ne Shba . Mimozën e kam njohur rastesisht paratetë vitesh, ne ate kohe une isha ne fillimet e mija dhe isha duke u perballë me veshtersi Te shumta dhe me borgje qe nuk ishin Te pakta. Ne ate kohe kerkoja ne You tube video motivuese dhe rastesisht hasa ne nje nga videot e Mimozes , e ndegjova dhe me beri pershtypje te madhe dhe menjehere I kam dergu a nje email dhe e luta qe si Ka mundesi Te kontaktonim. Dhe nga ai moment gjerat Filluan te ndryshonin per se mbari mua Mimoza me ofroi shum audio inqizime dhe libra prej te cilave kam pasur shum dobi . Nga nje puntor i thjeshte qe pastroja tavolina ne nje restoran ne Shtetin e New York arrita qe te beje disa levizje te nje pas njeshme dhe te ngrihesha ne detyre . Per nje periudhe shum te shkurter kohore gjithmone duhe lexuar dhe duke ndegjuar audiot qe I kisha ne dispozicion nga Mimoza une arrita qe te behem Menagjer ne nje restoran shum te mire . Por prap me kontaktet e vazhdueshme me Mimozen dhe me anetarsimin ne Klubin I AM POWER kam pasur shum dobi tani une jam pronar I dy restoraneve dhe endrrat e mija gjdo dite e me shum Po me realizohen. Jam shum I lumtur nga aspekti familjar , biznesore,ne te gjitha drejtimet.

I jam shum Faliminderues Mimozes Avniut dhe I am power per te gjitha mesimet qe kane ndare me mua dhe me kurajon qe me Ka dhene gjithmone Mimoza sa here qe I kam kerkuar ndihme Ka qene aty per te me ndihmuar .

Bujar Shala Arkansas SHBA 2020

vera deda.jpg

Vera Deda - Ndërmarrëse në Shqipëri

Pershendetje une quhem Vera Deda dhe jam nga Shengjini . Mimozen e kam njohur para dy vitesh ku une kisha nje periudhe shume te veshtire ankthi prej disa vitesh dhe vetem kerkoja si do sherohem .

Kur si me magji me del ne Facebook klubi I am Power dhe direkt u futa dhe lexova ku shkruante se ishte per zhvillim personal te njeriut dhe lashe numrin tim aty . Pas dy ditesh me ka thirr Mimoza dhe sa kam degjuar zerin e saj dicka brenda meje me tha se kisha takuar personin e duhur dhe ndjeva nje dicka te pazakonte ne ate bisede mu duk se u sherova ne vend.

Mezi prita sa te rregjistrohesha dhe per 3 muaj kam qene nje njeri tjeter duke e jetuar jeten qellimisht . Dhe pasi po ndihesha mire une fillova te enderroj te kem shume gjera dhe ato erdhen shume shpejt sa vetem falenderoja Zotin cdo dite dhe biles besimin tek Zoti lutjet dhe mirnjohjen e kam fituar me shume ne I Am Power se sa ne kishe .

Faleminderit Zotit dhe Mimozes une sot jetoj e lumtur me familjen time dhe Restorantin ne Shengjin e kam pasur , por mbasi morem mesimet dhe u trajnova per sukses erdhi pastaj Resorti i mrekullueshen tek rera e hedhur qe quhet Sueño dhe po nje ndertoj nje hotel prej 8 katesh perseseri ne Shengjin pa permendur udhetimet dhe seminaret dhe takimet me njerez te suksesshem qe keto vijne pastaj kur ti zhvillohesh dhe rritesh ne energji .

Po ashtu edhe marredhenien me bashkeshortin tim e kam me mire tani se me perpara fale keshillave te Mimozes . Gjithcka ne jeten time u rregullua dhe po ecen per mrekulli fale klubit I AM POWER . Une jam nje Vera tjeter ne te njejtin trup per jam nje tjeter person brenda dhe tani besoj se mrekullit ndodhin nese ne duam te zhvillohemi dhe te besojme se gjithcka ne kete jete eshte e mundur dhe kete na e mundeson Mimoza dhe Avni Thaqi .


Faleminderit dhe jam mirenjohese pafund per ju

Vera Deda

Shëngjin, Shqipëri

Shikoni Suenon këtu

69459916_389030758447778_284570281042981

Suela Brahimllari - Ndërmarrëse në Shqipëri

Une quhem Suela Brahimllari dhe jam sipermarrese e nje marke shqiptare per femije Bel Eve.

Bashkeshorti im nje dite po shikonte nje emision ku kishte dal Mimoza, me tha te nesermen : shikoje pak ne You tube sepse ishte nje zonje qe fliste per energjine ,universin, per keto qe me flet ti.. e hap dhe shikoj nje zonje qe me falte qetesi, me ne fund gjeta dike qe mund ta kuptoja dhe te me kuptonte, nuk lashe interviste pa degjuar, cdo dite.. fillova ti vija ne zbatim ne jeten time, por doja me shume e me shume dhe pas disa muajsh vendosa te shoh nje seminar nga afer, mora autobusin nga Tirana ne Prishtine,

U kenaqa shume, kjo ishte rruga qe une duhet te ndiqja, isha e lumtur qe kisha zbuluar nje njeri qe mund te mi mesonte me lehte parimet dhe rrugen qe duhet te ndiqja per te arritur suksesin dhe parate qe doja, une nuk kam qene e pasur, por jam nje njeri qe punoj shume, studioj shume, dhe degjoj audio.

Vendosa te rregjistrohesha me Iam Power dhe degjoj cdo dite CD, jam akoma ne nivelin e pare , i kam degjuar me shume se 2 here dhe cdo here zbuloj gjera te reja, kam arritur shume ne jete, biznesi im po ecen shume mire, une kam krijuar stafin e endrrave te mia, kam hapur biznes te dyte e cila eshte nje agjensi modelingu per femije dhe nuk do te ndalem sa te formoj numrin 100 te bizneseve te mia.

“E di cfare mendoj: une jam ne nivelin e pare dhe kam arritur kaq shume, O Zot kur te mbaroj nivelin e katert. Jam shume e lumtur dhe mirenjohese Mimozes qe ka krijuar nje platforme ku une habitem sesa shume pune i eshte dashur per te krijuar kete mrekulli. “

Mimoza eshte nje drite universi ,Iam Power per mua eshte shkolla me e bukur e suksesit.”

Shikoni Bel Eve këtu

vendos qëllim

"Gjeni çfarë doni, Me Iam Trajnimin 13 Javor në Nivelin 1 në Iam Power"

mos i trego askujt

"Puno në heshtje, lej suksesi të bëj Gjurmë, Liro veten nga bara e së kaluarës dhe Krijo të arrdhme me Suksese"

shkruaj ushtrimet në iam power

"Shkruaj Ushtrimet, Bëj Biznes Planet, Planet e Marketingut dhe dërgoe Bizenesin në Një Nivel Tjetër. Në Nivelin 3"

konsultime

"Mund të caktoni të flisni me ekspert të motivimit, Por mund edhe ju të bëheni Trajner për Iam Power"

WhatsApp Image 2020-04-26 at 16.46.23.jp

Para se te rregjistrohesha ne klub jetoja ne “erresire”! E kisha humbur veten time dhe besimin se mund te jetoja e lumtur dhe e pasur.Lirisht e them se informacionet ne klub jane si fryma dhe ajri qe marr cdo dite

fiza.jpg

FIZA HOXHA ZYRTARE NË MINISTRINË E INFRASTRUKTURËS DHE TRANSPORTIT R. KOSOVËS

I AM POWER, për mua ishte Rilindje. Ishte momenti që më plotësoi në çdo gjë.

dori.jpg

DORJANA & TONI TAÇI STURTUP BIZNES

Ne filluam me Iam Power, dhe besuam se mundemi krijimet tona ti shesim në gjithë botën dhe kjo filloi...

Qindra njerëz e morën Iam Power, aplikuan mësimet dhe krijuan atë që kishin dëshirë në jetën e tyre, nga asgjëja-miliona, nga ankthi-lumturinë, nga viktimë në FITIMTARË!

Ajo që Mimoza Thaqi ka bërë është pasuria që askush s’mund të jua marrë, s'mund të jua sekuestrojë! Askush s’mund të ju kërcënojë të jua jepni me forcë.

Kjo Pasuri do të ngelet te ju, dhe do të trashëgohet te brezat e ardhëshëm.

Kjo dituri e përmbledhur këtu është e FUQISHME, dhe askush nuk jua tregon

Janë të rrallë ata që ndajnë informacionet e Mimozës sepse nuk besojnë në vete, i kanë marrë infot e saj dhe kanë arritur lartësitë në biznesin botëror por nuk tregojnë sepse janë egoist apo sepse ndoshta duan të tregohen më të zgjuar se kjo dituri. Apo ndoshta nuk e kanë mësuar thelbin e kësaj diturie dhe që është MIRËSIA E DASHAMIRËSIA, FALENDERIMI E MIRËNJOHJA! E pa Mirënjohjen ai sukses nuk vlen…ska njerëzi aty, ka vetëm interes dhe material pa jetë!

Mimoza i sheh, sukseset e tyre dhe hesht por në heshtjen e saj krijon çdo ditë!

 

"Mësimet që do të ju explodojnë mendjen dhe nuk do të besoni se i dëgjoni, nuk do të besoni se ajo i ndan me ju!"

Dhe nuk do të ju duhet më asgjë tjetër, asnjë investim tjetër!

Por të gjitha do ti keni në harduerin e kompjuterit tuaj, çdo herë kudo do të keni armatimin e nevojshëm për tu përballur me sfidat që ajo i kaloi dhe i kalon akoma…Këto Mësime janë armatimi më i Fuqishëm që Mimoza i grumbulloi nga njerëzit që ju idenë se keni se ekzistojnë në këtë planet, jo ata që jua ka treguar telespektatorëve por ata që ju do ti gjeni në thesaret e Iam Power.

bottom of page