OFERTA SPECIALE

PAKETIMI SPECIAL.png

Nëse deri më sot asgjë nuk ju ka ndihmuar nga librat që keni lexuar, ose trajnimet që keni ndjekur ndoshta është koha të shikoni këto Seminare Online... Për VetëBesimin dhe Përqëndrimin...

Çfarë Përmban ky Paketim?

VETËBESIMI

Kujdes:

Këtë Konferencë Shikoni Vetëm 1 Herë

Bëni Pauzë 1 Javë.

Deri sa të mësohen rrugët tuaja nervore me informacionet dhe energjinë e Përcjellur Këtu! 

Pastaj mund ta shikoni përsëri kur të ndjeni se keni humbur Vetëbesimin, Shikojeni 1 video në Ditë.

PËRQËNDRIMI

PËRQENDRIMI ju mëson si ta përqendroni vëmendjen tuaj mbi një temë të caktuar, në një kohë kur po punoni me shumë plane praktike për mjeshtërimin e atij subjekti.

Ai do t’ju mësojë si të bashkëpunoni me të tjerët në atë mënyrë, ku do t’ju duhet të përdorni gjithë njohurinë e tij për të realizuar planet dhe qëllimet tuaja.

UDHËHIQNI VETEN

UDHËHIQNI VETEN

NË KOHËRA KRIZASH

37MËSIMET MË TË RËNDËSISHME JETËSORE

NIVELI 1 IAM POWER

  • Do të keni në disponueshmëri:

  • 185 Trajnimet më Të Fuqishme Për Jetë Pozitive menjëherë në formë Elektronike në Celualrin ose Kompjuterin Tuaj!

 

Oferta Ishte: 1 Vit Anëtarësim

Oferta Tani është : Anëtarësimi i Përhershëm 

GARANCION 30 DITOR PËR KTHIM TË PARAVE

P.S.:Ne nuk i fryjmë çmimet në qiell që të ju ofrojmë Zbritje Marramendëse, Ne ju ofrojmë të vërtetën...

por gjithnjë japim shumë më shumë se marrim...nëse nuk është ashtu dhe ju nuk jeni të kënaqur ju kthejm paratë në periudhë prje 30 ditëve pa asnjë pyetje...

Çmimi i të gjithë Trajnimeve

221 Euro

Oferta speciale

47 Euro

Nuk ka fuqi më të madhe se qëndrimi Pozitiv për Jetën

Me shumë Përzemërsi

Mimoza Thaqi

P.S.S.: PAGESËN MUND TA BËNI EDHE ME:

1 - PAYPAL

2- KARTELË KREDITI (VISA-MASTERCARD)

3 - MONEY GRAM (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

4 -RIA (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

5 -FATURË ( NA KONTAKTONI NË WhatSapp: +38975305999)

KUJDES PASI TË KRYENI PAGESËN NA INFORMONI NË:

+38975305999 ( WhatSapp)

Çfarë thonë Pjesëmarrsit në Konferencat tona:

download (3).jfif

Kam zbulu si mund te ndjehemi mirë e te mendojm pozitivisht.

Mirmengjess Erisaa

Si je.

Doja te te them qe kam ber gjen me te miree te mundshme qe jam anetaresuar ne Iam power. Jam shum e lumtur

Kam zbuluar cdo gje bazike ne audiot deshira juaj urdheri juaj.

 

Kam mesuar si praktikohet ligji I Terheqjes qe cdo gje qe deshiron do te vij vetem mos mendo si do te vijj... Uuauuu

Keto audio Jan fantastic.

Te falenderojj me gjith shpirt po mos te ishe ti qe te Me ktheje pergjigje kur te fola unu nuk do isha anetare sot...

Te jam shum mirenjohese zemer 🙏❤️❤️❤️

Fale teje dhe Mimoza jam shum e lumtur...

Te perqafojj ❤️. Jam shum e emocionuar 😍

download (2).jfif

Kam filluar te qaj mu ka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe s'mundeni edhe aty....

Cfarë thonë pjesëmarrësit në Konferencën: Lironi Aftësitë tuaja

Falemenderit e dashur Mimoza shum emocionuse kur ju ndigjova në fillim qe thojshit mjaft u ankuat kjo asht shum e vertet sdua ma te ju ndegjoj tu ankuar se kerkush nuk ju ka faj fajet i keni ju kam filluar te qaj muka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe smundeni edhe aty muka mbush zemra vaj dhe syt me lot dhe ato fjal qka i flet dhe kto mesime qe naj tregon shum jan te verteta dhe motivuse qe tri dit jam krejt ndryshe sa po me shkon mendja tek negativi meniheri po i them vehtes mjaft ti je mir dhe nuk ka mundesi për te mujtur per te shtypur zemren tande dhe dje ne ora 6:30 jam zgjuar dhe meniheri jakam nisur per ti shkruajtur fal Zotit kam filluar te ndryshoj spo them 10.me 10. Por 5.me dhe po besoj qe dotja arri qellimet e mija fal Zotit dhe juve e dashur Mimoza ju falenderoj pa fund dhe jam mirnjose e Zotit dhe e juaj ter jeten ju deshiroj nje nat te qet dhe te mir te gjithve besoj se ndegjohemi prap ne konferencen e ardhsheme me shum suksese❤🙏😘😘😘

download.jfif

Reflektim dhe nje zbulim te disa dimensioneve te mendjes qe kishin mbetur

Pershendetje Dori Nuk i ndjeva 4 oret si iken.

Cdo mendim u percoll shume paster dhe me bene shume sens.U ndjeva mir sepse jam ne ate rruge sic u pershkrua. Perforcova ato qe dija shenova ndryshimet qe i di qe duhen bere por si beja.ishte goxha motivues.faleminderit

 

E vertet kemi nevojë për pak qetësim na ka bombarduar trurin Mimoza me tërë at energji e pa imagjinueshme.

Jam shumë e lumtur me duket vetja tjetër person çuditem edhe me veten çka është duke ndodhur,jam e lumtur që tani e tutje jam pjesë e juaja.

Tani shoh me ndryshe sytë e mendjes ja hapur krejt me ndryshe!

GARANCION 30 DITOR PËR KTHIM TË PARAVE

P.S.:Ne nuk i fryjmë çmimet në qiell që të ju ofrojmë Zbritje Marramendëse, Ne ju ofrojmë të vërtetën...

por gjithnjë japim shumë më shumë se marrim...nëse nuk është ashtu dhe ju nuk jeni të kënaqur ju kthejm paratë në periudhë prje 30 ditëve pa asnjë pyetje...

Çmimi i të gjithë Trajnimeve

221 Euro

Oferta speciale

47 Euro

P.S.S.: PAGESËN MUND TA BËNI EDHE ME:

1 - PAYPAL

2- KARTELË KREDITI (VISA-MASTERCARD)

3 - MONEY GRAM (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

4 -RIA (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

5 -FATURË ( NA KONTAKTONI NË WhatSapp: +38975305999)

KUJDES PASI TË KRYENI PAGESËN NA INFORMONI NË:

+38975350999 ( WhatSapp)