top of page
2023.PNG

Çfarë të përgjigjeni kur dikush ju uron ditëlindjen!? Part 2

Updated: Nov 8, 2021Është ditëlindja juaj dhe keni marrë shumë urime live dhe urime për ditëlindjen tuaj në Facebook, whatsapp instagram dhe platforma te tjera.Mirepo ne fund te te fundit si i pergjigjesh ti urimeve te shefit ne pune? A keni menduar me cilat fjale ti pergjigjesh shoqerise se mire apo familjareve?


Pra, mos u shqetësoni për këtë, ne kemi zbuluar këtu disa përgjigje të zakonshme për rastet kur dikush ju uron ditëlindjen. thjesht gjeni mesazhin e përgjigjes për ditëlindjen e lumtur dhe thjesht klikoni per ta kopjuar dhe ndani kudo që dëshironi.


Kujdes: nga sot e ne vazhdim do te kemi edhe rubrika te tjera te ngjashme qe do tju lehtesojne shume komunikimin me te tjeret! Prandaj mos harroni te jeni me ne dhe te shkarkoni pergjigjet qe ju duhet pikerisht ju.

Ju faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes time💖 Jam e bekuar në shumë mënyra të ndryshme.. Por jam mirënjohëse për familjen time dhe për ju te gjithe. Ju e keni bërë kaq të veçantë këtë ditëlindje për mua. Nuk kam nevoje per asgje tjeter ne kete bote! Ju dua shume 😘


Faleminderit për gjithçka. Unë do te te përfshij gjithmonë në urimet dhe lutjet e mia për ty: Shëndeti, siguria dhe pafundesi bekimesh deshiroj per ty. Mezi pres të të shoh përsëri.

Te dua me gjithe zemer 💖
Ju faleminderit të gjithëve, për urimet tuaja të bukura.. Më falni nëse më ka kaluar dikush pa pergjigje. Faleminderit edhe një herë, urimet tuaja e bënë ditëlindjen time vërtet të veçantë... 💖


ps: mezi pres tju tregoj disa gjera shume te bukura javen qe vjen...andaj na ndiqni ne postimet tona...

Love you all!
227 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page