top of page
2023.PNG

Çfarë të përgjigjeni kur dikush ju uron ditëlindjen!? Part 3

Është ditëlindja juaj dhe keni marrë shumë urime live dhe urime për ditëlindjen tuaj në Facebook, whatsapp instagram dhe platforma te tjera.Mirepo ne fund te te fundit si i pergjigjesh ti urimeve te shefit ne pune? A keni menduar me cilat fjale ti pergjigjesh shoqerise se mire apo familjareve?


Pra, mos u shqetësoni për këtë, ne kemi zbuluar këtu disa përgjigje të zakonshme për rastet kur dikush ju uron ditëlindjen. thjesht gjeni mesazhin e përgjigjes për ditëlindjen e lumtur dhe thjesht klikoni per ta kopjuar dhe ndani kudo që dëshironi.


Kujdes: nga sot e ne vazhdim do te kemi edhe rubrika te tjera te ngjashme qe do tju lehtesojne shume komunikimin me te tjeret! Prandaj mos harroni te jeni me ne dhe te shkarkoni pergjigjet qe ju duhet pikerisht ju.
Faleminderit për të gjitha urimet tuaja më të mira Miqte e mi! Pata një ditëlindje shumë të bukur dhe faleminderit për gjithcka💖 😍 Dhuratat me të vërtetë transmetojne shumë dashuri. Faleminderit për të gjithë mbështetjen 💖 Ju dua të gjithëve 💜Ndjehem jashtëzakonisht mirënjohës. 😍 Faleminderit për të gjitha pershendetjet dhe urimet tuaja për ditëlindjen time! Shume dashuri dhe shendet per te gjithe!Faleminderit për TË GJITHA urimet tuaja të ngrohta dhe të mrekullueshme për ditëlindjen! 💖 😍 Kishte mbi 1000+ tekste, mesazhe dhe email që nga ky mëngjes. Prandaj, nuk jam në gjendje të falenderoj secilin prej jush personalisht. 😘 Por unë do të doja që ju të dini se unë e vlerësoj shumë atë! Faleminderit! 😊
262 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page