top of page
2023.PNG

Çfare thane pjesemarresit per Webinarin Falas part 2 ne Iam Power?Me dt. 02.04.2022 u mbajt webinari i dyte falas live ne Iam Power.

Ky webinar ishte si nje dhurate qe ne e vendosem ta bejme per secilin pjesemarres ne webinarin 1 dhe qe deshironte akoma me shume te dinte per bisneset dhe mundesite e shkelqyera qe mund te realizonte ne kete vit, ne 2022.


Me profesionalizem dhe miresi, ligjerueset zonja Dori Taci dhe zonjusha Nertila Zaranjaku prezantuan fuqine e Edukimit ne jeten tone.

Ato shpjeguan se si mund te lidhet nje jete e mire me edukimin dhe si mund te kemi nje balance te sakte ne menyre qe te kontrollojme veten dhe jeten tone.


Vajzat, anetare te bordit drejtues ne Iam Power, shpjeguan gjithashtu edhe rendesine e trajnimeve ne jeten e secilit dhe si te bejme te mundur qe keto trajnime te punojne per ne?!


Pjesemarresit moren shume informacione jashtezakonisht te vlefshme per jeten e tyre dhe njekohesisht u shprehen mirenjohes dhe te nderuar qe ishin pjese e ketij takimi te mrekullueshem por jo vetem, qe jane edhe pjese e Iam Power dhe trajnimeve jeteshnderruese!


Me poshte ju le ne shoqerine e disa prej komenteve gjate takimit:


Mirmbrema.Dori je fantastike,👏💜💝💫
pershendetje Dori 😘😘
Dori na ke munguar💜💜💜💜
Mirmbrema te gjitheve.Dori sa e bukur je,Te ka zbukuruar Baby Debora♥️♥️♥️ Na kishte marre malli te shihnim.
Mirmbrema Ney,Do kenaqemi,Can't Wait
une jam mirnjohes dhe kam pare shum ndryshime te vetja por qe duhet te punoj edhe ,e shum me msimet e I am power
Edhe un e kom gjet veten ne I am power ❤️ e kam kuptu se kush jam un dhe cili osht misioni im 🙏🏻
po zemer kam shum ndryshime ne vecanti po e permend raportin me familjen time dhe me rethin ku dhe nga ketu duhet te filloj ndryshimi.jam mirnjohese pa fund per te gjith ju❤❤
po e shikoj vertet ndryshimin, jam shum me i qet dhe shijoj momentin e tash
përshëndetje, unë kam ndryshuar shumë mënyrën si ndihem si e shoh jetën dhe si i shoh situatat negative në jetën time, jam vërtet shumë mirënjohëse❤️❤️❤️
Une jom mirnjohse e pa fund qe jom antare e IamPower. Po te une ka ndryshime. Faleminderit shume 💜💜💜
Këtu ka dashuri pa kushte .
Po shumë ndryshime në anën pozitive, mësimet te Cd janë shumë të mrekullueshme dhe jamë ende në indeksin e të mësuarit dhe do vazhdoj të jemë cdo herë e gatshme për të mësuar
Peshendetje,une fale mesimeve kam arritur nje posizione mete mire pure edhe page me te mire.
pershendetje Une jam mirenjohse  Po une jamm shume ndryshime nga ana emocionale
Nuk jam anëtare e I am power, por merrem me vetzhvillim dhe i kam vërejtur ndryshimet, jam më mirenjohese,,  cdogje e shoh me sy pozitiv.
Mezi pres të bëhem anëtare në Iam Power
Pershendetje une pergjithsin per veten time e kam mar dhe para se te behesha antare por tani rritem me shume ne cdo drejtim dhe ato gjera qe me para me dukshin sikur nuk ndryshonin me kto trajnime po behen gjithnje e me shume te mundura. Faliminderit Mimozes mirnjohje.
Une jam shum falemnderuese dhe mirnjohse per Mimozen,une fal mesimeve te Mimozes e kuptoj jeten dhe e jetoj jeten time ne knaqsi,sepse per 40 vitet nuk kisha jetuar por kisha qen ne gjum.Fal Mimozes po jetoj gjdo dit e me e zgjuar po rritem gjdo dit.A sikur ta din te tjeret se qfar eshte zhvillimi personal do ta ndryshonim boten.Per gjith jeten time qka kam investuar,e vetmja eshte investimi ne zhvillimin personal qe sdo i bi pishmon as 1% por eshte knaqsia me e madhe qe kam pas ne jet,dhe sdo te ndalem deri ne vdekje duke investuar ne veten time.Faleminderit Mimoza per kete fuqi qe ma ke dhuruar🙏🏻😘😘
Sigurishte qe kemi ndryshim se kur bej dallimin nuk e njho veten.jam ne paqe lumtur di te kontrolloj emocjonet negative  dhe kur bie poshte di ta rris energjine pozitive kam krijuarte vtja vetbesim se une kame aftes per tja arritur qelimeve qe i kam ven vetes.Faleminderit Zotit qe kemi nje mentore te mrekullueshme qe po na drejton drejte drites tone.Faleminderit
Mirmbrema Nertila, Dori dhe gjith stafi IAM power,jam Entela ,, Jam anetare e prej disa muajsh ,por ndryshimi im Ka filluar qe nga ne momenti qe u regjistova,CDO dit punoj me veten ,dhe CDO dite ndryshoj dhe rritem ,,jam e mahnitur nga kjo platforma iampower sepse Eshte nje mrekulli e vertete,dhe jeta IME eshte trasformuar komplet 100%..I jam shum mirenjohese dhe falenderuese pafund Mimozes,dhe gjith stafit iampower,per CDO mesim ,,une jam e bekuar qe jam anetare dhe mezi pres te filloj kursin per trajner 2,,ju falenderoj nga zemra ime pafund 🙏😇💜💫💝
Faleminderit pa fund te gjitheve😀, Flm per gjithe informacjone qe ne jepni jeni, jeni nje ekip i mrekullushem
Faleminderit Ney♥️
Faleminderit Faleminderit Faleminderit Faleminderit Faleminderit Faleminderit nertila ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
faleminderit shume 💝💝 keni ndar shume materiale te rendesishme
Jeni goca te thjeshta qe keni shum ciltersi e dashuri pa kushte
Shum faleminderit goca,, shum bukur I gjith informacion eshte shum I rendesishem 😇🙏⭐👑
Shpresoj te arrij te motivoj njerez  Edhe une 💕💕🥰
Un jam mirnjohse pa fund per ndryshimin e jetes sime fal Mimozes.  Un jam ne iam pawer. dhe mezi po pres te hyj ne nivelin e par. 🥰🙏

Nese ende nuk je njohur me Iam Power, te ftoj te shtypesh ne butonin me poshte :46 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page