top of page
2023.PNG

A po kerkoni mundesite e bisnesit me fitimprures ne 2022? Ndiqni Webinarin Falas!!!

Updated: Mar 23, 2022

A po kerkoni mundesite e bisnesit me fitimprureset ne 2022? Ndiqni Webinarin Falas dhe do te dilni prej aty me idete e qarta se nga ku te filloni dhe si te filloni!
Gjendemi ne nje kohe kur ç'ekuilibri ka mberthyer shume aspekte te jetes dhe sidomos ate te bisnesit dhe te te ardhurave. Mirepo?


Cfare te beni ne nje kohe kur gjithcka duket se nuk ka me ekuiliber?

Ne nje kohe kur bisnesi qe menduat me heret, tashme nuk funksionon me?

Cfare te beni ne menyre qe te mbani lart te ardhurat tuaja, ne cdo kohe?


Te merkuren me dt.23.03.2022 ora 20:00 kemi organizuar webinarin falas per te gjitha ata qe duan seriozisht ta shpetojne dhe te shkojne ne balance te bisnesit dhe jetes se tyre.


Ne kete takim do te mesoni:

1. Cilat jane bisneset me fitimprurese ne 2022 dhe si mund ti zhvilloni ato.

2. Si mund ta ndertoni nje bisnes fitimprures me kosto minimale ose 0.

3. Si mund ti perdorni rrjetet sociale si nje gjenerues te shkelqyer te marketingut dhe rritjen e shitjeve.

4. Cila eshte rendesia e keshillimit dhe pse zhvillimi personal eshte kaq i rendesishem ne kete kohe.

5. Cilin duhet ta degjoni kur behet fjale per te ardhurat tuaja dhe jeten tuaj.

6. Cfare eshte psikologjia e bisnesit.


Erisa Bujari, psikologe dhe trajnere e zhvillimit personal, me nje eksperience prej 6 vitesh ne bisnes dhe prej 8 vitesh si psikologe do tju udhezoje sakte se ne cilat bisnese do te keni me shume suskese, cilin duhet ta degjoni kur behet fjale per shembullin e suksesit tuaj dhe do tju njohe me shume me psikologjine e bisnesit!


Marsida Toptani, trajnere e zhvillimit personal dhe me profesion financiere prej 20 vitesh do tju udhezoje dhe informoje sakte se pse ka rendesi zhvillimi personal pikerisht kete vit.


Nertila Zaranjaku, trajnere e zhvillimit personal dhe menaxhere e rrjeteve sociale prej 5 vitesh, do tju udhezoje sakte se si ti perdorni rrjetet sociale si nje gjenerues te shkelqyer per shitjet tuaja dhe jo vetem. Ne kete menyre do te keni nje ide te qarte dhe te plote mbi te gjitha detajet e siperpermendura.Te merkuren takohemi ne zoom me te gjithe vizionaret te cilet duan te jene gjithmone nje hap perpara te gjitheve!


Rregjistrohu ne linkun me poshte dhe merrni ne emailin tuaj linkun e drejteperdrejte te takimit!


187 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page