top of page
2023.PNG

Aty mora informacione, qe nuk i kisha degjuar me pare, informacione, qe te kanalizojne te jesh vetja

Pershendetje Dori, konferenca ishte shume e fuqishme, e mrekullueshme! Aty mora informacione, qe nuk i kisha degjuar me pare, informacione, qe te kanalizojne te jesh vetevetja dhe qe te forcojne vetebesimin, qe eshte qelesi i suksesit, sepse pa te, njeriu kurre nuk mund te mare iniciativa te reja. Po mos te jete i forte vetebesimi, do te dominoj frika, dhe energjia negative.

Mezi po pres ta ridegjoj perseri kete konference. E pergezoj znj. Mimoza Thaqi dhe mbare stafin e I Am Power! Jam shume e lumtur, qe jam pjese e I Am Power!

Mirupafshim ne suksese!

Me shume mirenjohje,

N. T. (anëtare ne Iam Power)


Pershendetje Dori, koferenca ishte e mrekullueshme, u ndjeva shum mire, shum me e vedisuar, ndjehesha sikur me eshte zgjuar gjiganti brenda meje.

Ju falenderoj pa fund dhe do ta degjoj edhe shum here ate konferenc.


Ju falenderoj juve dhe Mimoza Thaqin jeni mrekulli
P.S.: E mbrojme identitetin e anetareve ne Iam Power, prandaj nuk publikojmë emrat e tyre.


Nëse doni të bleni videot e Konferencës dhe të mposhtni përgjithmonë frikën dhe jetën e mjerueshme pa Vetëbesim: APLIKONI KËTU TË JU INFORMOJMË ME OFERTAT E RRADHËS:268 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page