top of page
2023.PNG

Be you. Mos i le momentet negative të të marrin me vete.

Kur ke nje njeri qe eshte gjithne aty per ty eshte bekimi me i madh ne jete, kur mua me lendojne shume njerezit qe genjejne pa asnje arsye Avni Thaqi bashkëshorti im me thote: Te dua shume zemra jeme.


Be you. Mos i le momentet negative te te marrin me vete. Ato veç te lendojn dhe te ulin ne energji.


Ps: Qëndroni të motivuar, ju që jeni në Iam Power vazhdoni të dëgjoni audiot.

Do të mahniteni ku do të arrini edhe vetë nuk do ta besoni ku ishit dhe si arritët.

Ju që vlerësoni punën time dhe anëtarëve në Iam Power nëse sado pak ju kanë ndihmuar këshillat në këtë webfaqe. Bëheni anëtar në Iam Power sepse ashtu ndihmoni shumë anëtar të tjerë që ndihmojnë Iam power me gjithë zemër.


Me përzemërsi Mimoza Thaqi


299 views7 comments

Recent Posts

See All

7 Comments


Nertila Zaranjaku
Nertila Zaranjaku
Mar 04, 2020

Pershendetje Jetnor Zanaj, cilen add keni ne instagram sepse ketu nuk mund t’ju dergoj sms sepse nuk me dilni member (antar)

Like

Afërdita Ahmeti
Afërdita Ahmeti
Mar 04, 2020

Je e mrekullueshme fal jush dola nga aj terr qe isha krejt drit brenda ♥️Zoti ju bekofte

Like

Nertila Zaranjaku
Nertila Zaranjaku
Mar 03, 2020

😍❤️❤️

Like

Neçka Ilazi
Neçka Ilazi
Mar 02, 2020

Fal jush kam arritur shum ta permirsoj veten je e mrekullueshme

Like

Fiza Hoxha
Fiza Hoxha
Mar 02, 2020

Ju jeni mrekulli 💝

Like
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page