top of page
2023.PNG

Biografia e Trajneres Motivuese Besa Alija...lexo me shume duke klikuar linkun...

Besa Alija e lindur më 21 janar në qytetin e Shkupit.


Shkollen e mesme e kam perfunduar ne vitin 2002 drejtimi i infermierise, duke vazhduar studimet ne fakultetin pedagogjik "Shen Kliment Ohridski" ne Shkup.


Nga viti 2003 deri 2006 kam punuar si infermiere ne nje ordinance private.

Nga viti 2013 jam e punesuar ne kopshtin per femije "Engjujt" ne Ferizaj,institucion ne te cilin akoma vazhdoj te punoj.Qe nga viti 2019 kam filluar te ndjek videot dhe audiot e Mimoza Thaqit te cilat me motivuan dhe me frymezuan shume dhe ne vitin 2021 u bera anetare e Akademise se suksesit I AM POWER.Qellimi i anetaresimit ne kete platforme ka qene qe fillimisht te ndryshoja veten, pastaj t'i ndihmoja te tjeret qe te ecin ne rrugen e duhur, te jetojne nje jete pozitive dhe te lumtur.Trajnimet e ndjekura:


Mars 2019 seminar "Si te merrni ne kontroll jeten tuaj"


24 Gusht2019 seminar motivues "Arritja e suksesit"


18 Prill 2020 Webinari online "Udhehiqni veten ne kohe krizash"


9 Gusht 2020 Emisioni: Mimoza Power Show-8 javor


3 Mars 2021 "Deklaroni fuqine tuaj" sfida 80 ditore


6 Mars 2021 Kursi 3 mujor "Trajner motivues"

216 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page