top of page
2023.PNG

Biografia e Trajneres Motivuese Leonora Beqa...lexo me shume duke klikuar linkun...

Une quhem Leonora Beqa, e lindur me1 /03/1971 ne Koqane te Maqedonis .


Shkollen fillore dhe te mesme e kam kryer ne Ferizaj / Kosove .

Prej 2001 deri ne 2019 kam punuar si menaxhere ne kompanitë "Fer-komerce ".

Ne vitin 2008, fillova punen time te dyte ne "Zepter International Company", ku pas 6 muajve u ngrita ne detyre si menaxhere ,kurse mbas disa muajsh u zgjodha menaxherja me e mire ne Kosove per kete kompani.


Ne vitin 2015 hapa biznesin tim personal "Almero -shop".Ne 2018 nderroj kahjen e profesionit dhe mbas nje trajnimi ne Beograd certifikohem si "Specialiste per fibroblast tretman ". Ne vitin 2019 rikthehem fuqishem ne Akademin "I AM POWER " ku mbas dy viteve studimi ne kete akademi, vendos te ndjek ate qe gjithmonë zemra ime deshironte ,qe me diturin, pervojen qe kisha fituar gjate viteve te ju ofroj ndihmen te gjithe atyre qe jane ne momente kritike te jetes dhe atyre qe duan zhvillimin personal, keshtu qe vendos te behem trajner motivues ne akademin "I AM POWER"


Nga te gjithe eksperiencat e jetes, askund nuk kam mundur te gjej mësime me te fuqishme se nëI AM POWER akademi. Seminaret dhe webinaret me ligjereues te huaj : 2011: Brian Tracy ( Sale ,negotiation and success) 2018: Dr Joe Dispenza, Neale Donald Walsh, Gregg Braden, Anita Moorjani, Bruce Lipton etj ..Trajnimet qe kam mar pjese ne IAM POWER:

Trajnimi 1,2,3,4

14 /03/2015 Seminari dy-ditor ne Shkup

03/ 2019 Si te merrni ne kontroll jeten tuaj.

18/04/2020 Udhehiqni veten ne kohe krizash .

20/04/2020 Pse ndryshimi eshte i vështirë .

06/06/2020 Lironi aftësitë tuaja .

25/07/2020 Si te fokusohemi ne nje projekt ne kohe .

22/11/2020 Dekurajimi eshte nje semundje ,si te kurohet .

28/01/2020 Si te largojm mendimet negative .

13/02/ 2020 Harmonia ne familje

28/12/2020 Si te gjenerojm miliona

04/01/2021 Kursi 6-mujor per biznes .

07/02/2020 Seminari i ëndrrave.

27/02/2021 Zoom top secret per te verteten e fshehur nder vite .

03/03/2021 Deklaroni fuqin tuaj

06/03/2021 Kursi per trajner motivues .

24/11/2021 Si te perdorim Ligjin e Terheqjes per ti thene lamtumire problemeve me parate .


Motoja : SUKSESI ESHTE NJE VENDIM ME TEJ .

Nga te gjithe mësimet dhe mentoret qe kam pasur jam shume falenderuese dhe mirnjohese Mentores sime te madhe Mimoza Thaqit, per punen e palodhshme dhe diturin qe ndan me ne dhe gjithe kombin Shqipetar .Per kete platforme te mrekullueshme, e cila me te vertet eshte nje thesar dite per cdo fushe te jetes .Jam krenare qe jam pjese e akademise I AM POWER . Nese e doni suksesin,nese e doni veten ,nese doni qe femijet tuaj te keni diturin, e cila nuk mund te gjenden askund tjetër, atehere jeni ne vendin e duhur "I AM POWER ".

Shihemi ne suksese !!
549 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page