top of page
2023.PNG

Biografia e Trajneres Motivuese Mirlinda Smakiqi ...lexo me shume duke klikuar linkun...

Mirlinda Smakiqi e lindur me 13 gusht 1976 Mitrovice -Kosove.


Shkollen e mesme e kam perfunduar ne gjimnazin " Frank Bardhi" drejtimi shkencat natyrore ne Mitrovice. Prej vitesh udheheqim nje biznes privat familjar se bashku me bashkeshortin dhe tani dhe dy djemte tane. E apasionuar pas aktivitetit fizik dhe menyres se shendetshme te te jetuarit, prej shume vitesh merem me aktivitete fizike si :aerobi,kango jump,yoga e te tjera.


Pasioni im ka qene gjithnje dhe leximi i librave te fushes se zhvillimit personal,dizajni i modes,ushqimi i shendetshem, udhetimi e te tjera... Pasion i madh imi gjithashtu eshte te ndihmoje njerezit te jetojne te lumtur, te kene qendrim mendor pozitiv per jeten.


Ne mars te vitit 2020 ,une u bera pjese e Akademise se Zhvillimit personal dhe Suksesit I AM POWER. Ishte nje mrekulli ne jeten time,me mesimet trajnimet qe po i merrja nga kjo platforme. Fillimisht une mora nivelin e pare -BRONZE -FOUNDATION, duke mos ndaluar keshtu me nivelet 2,3,4, mesim,studim intenzive sepse ishin mesime te jashtezakonshme,trajnime webinare ,seminare javore mujore.
Trajnimet qe kam mar pjese ne IAM POWER:

-Trajnimi 1 vjeçar ,nje ne nje me Mimozen

-Udhehiqni veten ne kohe krizash

-Lironi aftesite tuaja ,vetebesimi çelesi juaj

-Si te fokusohemi ne nje projekt ne kohe

-Harmonia ne familje

-Dekurajimi eshte nje semundje si te kurohet

-Si te largojme mendimet negative

-Si te beni para si nje trajner motivues

-Si te gjeneroni milionat,vazhdim i seminarit te enderrave

-Trajnimi per Biznes -Trajnimi 4 javore-Biznesi per fillestaret

-Trajnimi 4 javor-Harmonia ne familje

-Zoomi Top sekret,per te verteten e fshehur prej vitesh

-Deklaroni fuqine tuaj

-Trajnimi per trajner motivues-kurs 3 mujor

-Rikthimi i fuqise suaj

434 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page