top of page
2023.PNG

Cfarë thanë pjesëmarrësit për puntatën e 3, MEDITIMI dhe AFIRMIMET?


Te enjten me dt. 03.02.2022 u zhvillua e suksesshme puntata e trete e webinarit intensiv 6 Javor me temen Meditimi dhe Afirmimet!


Ligjeruesja e ketij takimi, znj.Nertila Zaranjaku shpjegoi me detaje se cfare eshte meditimi dhe si mund te perdoren afirmimet. Ajo shpjegoi gjithashtu rendesine e madhe qe kane meditimi dhe afirmimet ne jeten tone dhe si mund ti praktikojme ato ne menyren e duhur!


Informacionet e rezervuara per kete takim ishin te mrekullueshme. Pati materiale fantastike te cilat na erdhen ne ndihme te gjitheve ne!Por cfare thone vete pjesemarresit ne kete event?


Po ju le nen shoqerine e disa prej komenteve te tyre...pershendetje te gjithve ney po pre pa durim me ndegjua zerin tend te bukure💖💖💖💖💖
pershendetje Nertila zemer je si drite

NERTILA JE DRITE QE SHKELQEN  FALEMINDERIT PER PERKUSHTIMIN TEND DHE LIGJERATEN 
	Ju kam derguar shume energji jetësore dhe jam e sigurtë se e keni ndjerë ishte një lidhje shumë e fuqishme. Jeni shumë të mrekullueshëm dhe madhështor të gjithë dhe ju them se ka shumë dashuri këtu tani për të gjithë ju. Sepse ju po punoni për një botë më të mirë.
	
te duaaa Nertilaa ,po shkelqen 😇🙏👏👏👏👏👏👏
Nertila ju te jepni energji edhe pa fjal me qetesin qe ke ,jane shume te fuqishme dhe pasuri e perjeteshme keto afirmime qe kaq bukur dhe te dalin nga thellesia e shpirtit.Faleminderit e dashur🌟
Falemenderit shum Zemer po na qetson me shpjegimet 🌟🌟🌟❤❤❤
po Nertila Meditoj bej afirmime, pohime ,vizualizoj 😊 dallimi eshte shume i madh dhe jam pothuajse nje person i ri 😇
meditojme me meditimet qe kemi ne nivelet1   2  3  4  dhe jam sh e kenaqur me keto
Faleminderit , ishe shumë e mirë !
Shume falemindrit Ney 😍 ishte nje perjetim i jashtezkonshem prr mua jm ndjere mire dhe njekohesisht me ka bere te qaj


Nese akoma nuk je bere pjese e ketij eventi unik, te ftoj te klikosh ne butonin me poshte dhe ti japesh vetes shansin me te mire ne bote! Vetem per ty!59 views0 comments

Commenti


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page