top of page
2023.PNG

Cfarë thanë pjesëmarrësit për puntatën e 4, ANKTHI?!


Te enjten me dt. 10.02.2022 u zhvillua e suksesshme puntata e katert e webinarit intensiv 6 Javor me temen Ankthi!Ligjeruesja e ketij takimi, znj.Marsida Toptani shpjegoi me detaje se cfare eshte ankthi dhe si mund te sherohemi prej tij. Ajo shpjegoi gjithashtu rendesine e madhe qe kane trajnimet e Iam Power ne jeten tone dhe si mund te kemi jeten qe duam me mesim dhe aplikim!Informacionet e rezervuara per kete takim ishin te mrekullueshme. Pati materiale fantastike te cilat na erdhen ne ndihme te gjitheve ne!

Por cfare thone vete pjesemarresit ne kete event?
Po ju le nen shoqerine e disa prej komenteve te tyre...Marsida je drite, dukesh fantastike. percon energji pozitive
Te lumte Marsi, si drite po shkelqen
Marsi je drite dhe po trasmeton shume emocjone te forta po na kthen dhe ne ne kohe
Marsi na kenaqe sa me paska marre malli te te te shoh keshtu.
Marsi flet aq bukur nga eksperienca jote dhe me shume vlere per njerzit qe kalojne ne te njejtat hapa dhe si te shpetojne nga kjo gjendje crregullimi
Marsi me para se te futsha ne imapower per nje fjal te dikujt u lendojsh shum po tani e kuptoj se fjale qe e ncjerr pre goje ja thua vetes po e mir apo e keqe🤣🤣🤣🤣
Marsi je si diell ,sa qarte dhe bukur i spjegon gjërat. Sinqeriteti ,medestia dhe natyrshmeria jote eshte per tu admiruar .😘❤️
🌟 na knaqe me shtjellimin e kesaj teme kaq te rendesishme.Kjo eshte e gjitha cfar ju duhet atyre qe kan nevoj te dalin nga gjendja e ankthit.Te lumt 💟 je Marsi e thjeshte ne fjal dhe e kuptueshme ,lum ne qe je n mesin ton🌟💟🙏
Marsi shume faleminderit per gjith keto shpjegime dhe keshilla si te tejkalojme gjendje te tilla, Mirenjohje pa funde I AM POWER
iam power esht informacion qe do te perfitoni jeten tuaj qe nuk ka çmim
Falemenderit shum Marsi na knaqe na qetsove trurin ❤❤❤💖💖💖🌟
Marsi je e mrekullueshme, Faleminderit shume per shpjegimet e qarta

Nese akoma nuk je bere pjese e ketij eventi unik, te ftoj te klikosh ne butonin me poshte dhe ti japesh vetes shansin me te mire ne bote! Vetem per ty!
72 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page