top of page
2023.PNG

Cfare thone pjesemarresit per puntaten nr.1 FRYMEMARRJA?


Dje me dt. 20.01.2022 startoi i suksesshem webinari intensiv 6 Javor me temen Frymemarrja!

Ligjeruesja e ketij takimi, znj.Dori Taci shpjegoi me detaje rendesine e frymemarrjes ne jeten tone dhe si mund ta praktikojme ate ne menyre te sakte!

Pati informacione shume te mrekullueshme te cilat vecse sa filluan ta prekin jeten e secilit, per te shkuar drejt asaj mrekullie qe natyra ka krijuar ne ne!


Por cfare thone vete pjesemarresit ne kete event?

Po ju le nen shoqerine e disa prej komenteve te tyre...faleminderit shume Dori , je e mrekullueshme 🥰😇
o zemer na knaqe
Falimender Dori🙏🏾
Faleminderit Shum Dori Shum mir e kjart e ke shpjegu
Falemenderit shum  Dori gjdo gje ne rregull ju jam Falenderuse dhe Mirnjohse ❤❤❤🌟🌟🌟💖💖💖
Dori  Falminderit zemr shum e qart ishte 💜💜💜💜💜
Faleminderit Shume Dori, ishe e shkelqye. Faleminderit shume Mentorja e mrekullive Mimoza jone.
Vertet esht  sherim i jetes faleminderit Mimoza
Dori ishe e shkelyer, Faleminderit, te dua shume
Faleminderit zemer kur ti flet me prek aq shume ne zemer.Te dua pa fund Dori ❤❤
ne jemi te bekuara per mundesine qe na jepni per te ju degjuar e ndjere
Falemenderit shum Zemer jam e bekuar qe gjindem pran mbeshtetjes suaj ju dua shum shum shum jeni te Mrekulluesheme ❤ ❤ 

Nese akoma nuk je bere pjese e ketij eventi unik, te ftoj te klikosh ne butonin me poshte dhe ti japesh vetes shansin me te mire ne bote! Vetem per ty!161 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page