top of page
2023.PNG

"DËSHIRA JUAJ ËSHTË URDHËRI JUAJ! "- 27€

Lloji: Kurs online

Kohëzgjatja: 15 orë-Audio (vetë-mësim)

Përfitoni: Liri

Gjuha: Shqip

Niveli: I Avancuar

Aksesi: Qasja gjatë gjithë jetësTe nderuar miq,

Ju ndoshta keni dëgjuar për librat shumë të shitur Sekreti, Mendo dhe pasurohu, Kerkoe dhe të është Dhënë, Baba I pasur Babai I Varfër dhe të tjerë që ju premtojnë të ju mësojnë juve sit ë fitoni miliona, të jeni të lumtur dhe të manifestoni dëshirat e juaja.

Është folur për to nga Oprah, CNN, NBC, The Today Show është shkruajtur në Time Magazine, The New York Times dhe me qindar publikime të tjera. Shumica e personave të famshëm, bilionerët dhe anëtarët e familjeve Mbretërore e kanë pranuar se duke përdorur informatat në këta libra kanë aritur pasurinë dhe famën.

Këta libra janë shumë të mirë, por të gjithëve ju mungon çelësi kryesor secret, përbërësi që bën këtë informatë NË REALITET të funksionojë, dhe të funksionojë SHPEJT!


Prandaj shumica e njerëzve që I lexojnë nuk I arijnë rezulltatet. Fakti është se aty ka një ÇELËS QË MUNGON, I cili QËLLIMISHT ËSHTË LARGUAR nga ata libra dhe të tjerë si ato! Ky PËRBËRËS ÇELËS I BËN GJITHË NDRYSHIMET!Shkathtësitë që do të mësoni:

Unë do të ju tregoj për këtë ÇELËS SEKRET që I REALIZON GJITHË ËNDRAT TUAJA! Ja si mësova unë për këtë dhe pse jua ofroj juve tani.


Si që e kam shpallur në librat e mi, Unë isha anëtar I një nga shoqërive sekrete më të fuqishme në botë, shumë pak e njohur si Brotherhood. Shoqëritë sekrete ekzistojnë dhe shumë nga ato janë të mirënjohura. The Freemasons, The Bilderburg Group, Yale’s Skull and Bones, The Illuminati dhe shumë të tjera janë faktike dhe reale.

Ekzistimi I tyre është provuar dhe dokumentuar. Njerëzit më të fuqishëm në botë janë anëtarë. Kryetarët e shteteve, personat e famshëm, politikanët, biznismenët bilionerë, bankierët, avokatët dhe njerëzit që kontrollojnë virtualisht çdo gjë rreth e qark botës e kanë pranuar se janë anëtarë të këtyre shoqërive sekrete. Presidenti Bush dhe Senator John Kerry e kanë pranuar se janë anëtarë!


Pregaditu të kesh, jesh ose bëhesh çdo gjë që ti do!!


Çfarë përmban ky kurs?

15 Orë Audio Trajnime Dixhitale


Anëtarësimi në këto shoqëri është I rezervuar për njerëzit e privilegjuar të klasës Elitë, mretërive dhe familjeve të tyre. Njeriu I zakonshëm nuk ka shansë të arij në antarësim dhe të pranojë beneficionet e kësaj diturie,mundësive të rrjetit dhe shoqërimit që këto shoqëri ofrojnë. Kjo është një nga arsyet se pse të pasurit bëhen më të pasur dhe të varfërit më të varfër.

Shumica e këtyre shoqërive secret nuk janë secrete aspak. Ajo që qarkullon NË BRENDI të këtyre shoqërive është sekreti I madh! Është se si këto anëtarë bashkëpunojnë që është sekret!

Kur ju jeni anëtar I kësaj shoqërie ju I MËSONI sekretet se si të arrini një pasuri të jashtëzakonshme, fuqi, fat, kontrollë, lumturi, romacë dhe bile si ta parashikosh të ardhmen. Ju mësoni sit ë KONTROLLONI të gjithë situatat në jetë, dhe sit ë bëni që të gjithë ngjarjet të kthehen në beneficione për JU. Ju janë mësuar sekretet që ju lejojnë juve të JENI….BËNI….ose KENI….çDO GJË….dhe GJITHCKA QË JU DONI!


Kur këta sekrete, TË APLIKOHEN SAKTËSISHT, mund të realizojnë gjithë ëndrat e juaja!


Pyetjet që shumë njerëz I bëjnë janë...


Zbulo:

· Pasur

· Fuqi

· Fat

· Dashuri

· Romancë

· Dhe më shume!


ÇFARË saktësisht janë këto sekrete?

“SI ti aplikoj këto zbulime për pasuri, fuqi,fat,dashuri dhe romancë në jetën time personale dhe ti bëj ato të funksionojne për mua?

DHE —

Si mund të mar këtë dituri pa qenë anëtar në këto shoqëri secrete, kështu që unë mund të JEM, BËJ DHE POSEDOJ CDO GJË QË DUA NË “SHPEJTËSI?”

Tani këto pyetje e kanë përgjigjen! Cilat do qofshinë ËNDRAT E JUAJA në jëtën tuaj….ata mund të arrihen!

Unë jam I pari anëtar nga shoqëria secrete më elitë,më ekskluzive, më fuqishme e quajtur The Brotherhood që aktualish u largova! Askush ASNJËHERË nuk është larguar nga The Brotherhood !Unë tani jam I gatshëm të ZBULOJ këto secrete të shoqërive disa personave të zgjedhur përfshir TY.100% Online

Klikoni përmes përmbajtjes së kursit tërheqës dhe shumë të fuqishëm.100% vetë-mësim

Fillimi i menjëhershëm: studioni kur, ku dhe sa shpejt dëshironi.KËTO SEKRETE JANË MBAJTUR EKSKLUZIVE VETËM PËR ANËTARËT — deri tani!

Këto secrete janë AQ të fuqishme dhe funksionojnë aq shpejtë sa që I MAHNITIN të gjithë ata që I përdorin.

Kur të përdoren me saktësi, cfardo që ju të doni në jetë mund të NXITOJË nga ju sikur magji.

Paratë mund të arrijnë aq shpejtë dhe në shumë aq të mëdha, sa që do të ju frikësojnë juve! Unë e di se kjo tingëllon shumë e mirë për të qenë e vërtetë, por ËSHTË E VËRTETË!


Kurseni 82% në këtë kurs tani:

nga 151€

27€Historia ime është shumë unike. Unë kam jetuar stilin e jetës që shumë njerëz e ëndërrojnë.

Aritjet e mia në biznes, shëndet, lidhje romantike, fatin tim të mahnitshëm, dhe stili I jetës luksosz janë bërë legjendë. Unë kam jetuar një jetë të mahnitshme të krahasueshme me gjithçka që ju keni parë në “Stilin e jetës të të Pasurve dhe personave të Famshëm.”


Ja cfarë përdorimi I këtyre sekreteve të fuqishme ka bërë për mua:


 • Kompanitë e mia kanë krijuar me BILIONA dollar në shitje

 • Kam poseduar TV networks, kompani botuese, kompani prodhuese dhe korporata në shumë shtete rreth e qark botës

 • Unë jam autori më I shitur në Neë York Times #që ka shitur me miliona kopje të librave, audiove dhe produkteve në më shumë se 18 shtete

 • Kam jetuar në shtëpi me vlerë multi-milion dollar, rreth e qark Amerikës, dhe 3 kontinentet

 • Kam jetuar jetën e super luksit, duke përfshirë vozitjen e makinave si që janë Rolls Royces, Ferraris, Bentleys dhe Mercedes

 • Kam poseduar stoli të çmuara që vlejnë me miliona dollarë

 • Unë udhëtoj në klasin e parë kudo që shkoj (përfshirë aeroplan privat, limo, dhe suitat në hotelet më të shtrenjta)

 • Kam patur shërbyes duke përfshirë butlers, sheaf privat, shofera dhe truproje

 • Kam darkuar në restorantet më të mira dhe kam pirë verën dhe shampanjën më të shtrenjtë.

 • Jam shoqëruar me disa nga njerëzit më të pasur, më të fuqishëm në botë duke përfshirë President,Premierë, Gjeneral, manjatë të biznesit dhe persona të famshëm të Hollywood-it.

 • Jam takuar me femrat më të bukura, më seksi në botë. Tani jam jashtëzakonisht i lumtur që jam I martuar me femrën magjepëse e cila ka udhëtuar shumë, është e edukuar mirë dhe një nga personat më të mirë që ndonjëherë kam takuar. Tani po përjetoj një marëdhënie të mahnitshme, romantike dhe dashuri që tejkalon edhe ëndrat e mia më të pabesueshme.

 • Unë gjithashtu kam- një shëndet thuase super human (Unë virtualisht ASNJËHERË nuk sëmurem)


Arsyeja pse jua them këto nuk është për tu MBURUR. Është vetëm të ju tregoj se unë di dicka TË CILËN JU KENI NEVOJË TË DINI! Nëse JU mësoni çfar më është mësuar mua, JU mund të KENI, JENI dhe BËHENI CFARDO QË JU TË DONI NË JETËN TUAJ!

Por jeta nuk ishte gjithnjë e mirë për mua!

Para se të bëhem anëtar në The Brotherhood dhe ti mësoj sekretet, Unë isha një djal I zakonshëm që u rit në një komunitet “ blue collar”.

Asnjëherë nuk shkova në kolexh, dhe me vite kam kaluar nga puna në punë. Nuk kasha “lidhjet.” Isha trokë dhe mbipeshë. Jeta ishte një luftë. Tia dalësh ishte ashpërsi.Isha në borxhe dhe problem që ti paguaj faturat. Nuk mund të gjeja një vajzë. Isha I mërzitur dhe I papërmbushur. Gjërat nuk shkonin në rrugën time. Unë ndjeja sikur kam një mjegull të zezë mbi kokën time. Isha pa fat në gjithçka që ndërmirja. Ndjeja veten sit ë mallkuar. ( Ndoshta edhe ju mund te ngjasoni në disa mënyra.)


Isha I dëshpëruar për të ndryshuar situatën time. Lexova mbi 1000 libra për vetë ndihmë dhe shkoja në sejcilin seminar që mundja, që të mësoj si të bëhem I sukseshëm. Problem ishte se asnjënjeri që më mësonte mua nuk ISHTE I sukseshëm! Ata të gjithë I kishin fituar paratë e tyre duke I MËSUARnjerëzit tjerë sit ë jenë të suksesshëm! Ata asnjëherë nuk kishin fituar para vetë!


Çdo gjë që mësova ishte TEORI. Kjo vetëm nuk funksiononte në jetën reale.


Unë isha një djalë I ri që dukej se ka potencial. Edhe pse nuk isha anëtar I një familje të privilegjuar elite, isha me fat që më ftuan të jem pjestar I The Brotherhood. Ishtë një shansë I mirë. Isha në vendin e duhur në kohën e duhur. Më dhanë një ofertë që se refuzoja dot. Në atë kohë nuk e dija se PSE u ZGJODHA që të bëhem anëtar. (Unë do të ju sqaroj për një minutë PSE unë isha aq me fat që më ZGJODHËN, prandaj qëndroni me mua.)

Kur e pranvoa ftesën unë menjëherë pranova! Unë I kisha studiuar dhe mësuar sekretet me më shumë passion se dikush tjetër në historinë e tyre!

Doli se unë kisha dhunti dhe aftësi unike, ashtu si Einstein, në “thithjen” ose në thjeshtësimin e koncepteve komplekse dhe ti bëni ato të lehta për tu kuotuar dhe aplikuar. Unë tërësish I integrova “sekretet” në gjithë qenien time dhe jetën time! Unë gjithashtu e krijova atë që quhet “5 Sekonda Mrekulli” nga I gjithë ky informacion I mahnitshëm sekret —— gjë që është bazuar në marjen e përgjegjësisë 100% për gjithcka që ndodh në jetën tuaj. Unë I thjeshtësova sekretet e The Brotherhood. Unë I mësova informatat dhe celësat secret të suksesit.


Një ditë, Unë u ndjeva si isha I GATSHËM të shoh nëse këto informata sekrete METËVËRTET do të funksiononi ashtu si mi kishin treguar. A mund kjo të jetë e vërtetë që vetëm thjesht të aplikohet ky I pagabueshëm pothuajse secret magjik, UNË mund TË KEM, BËHEM ose BËJ GJITHçCKA QË UNË DUA? A është e mundëshme që në REALITET të jetë aq e lehtë? METËVËRTET do të punonte aq shpejt?


Të gjithë këta njerëz shumë të njohur, të fuqishëm, dhe super të pasur që ishin anëtar më thonin se është e vërtetë, dhe ata e kishin provën fizike se po funksiononte. Ata I kishin paratë, pasurinë, fuqinë, kontrollën, fatin, shëndetin dhe statusin. Definitivisht po funksiononte për ATA. Por a do të punont për MUA?


Unë u ula dhe e APLIKOVA!


Çdo gjë ndryshoi thuase Brenda natës për mua! Nga MOMENTI që fillova të përdor këtë dituri, “5 Sekondat e Merkullisë” funksionuan –në fakt,çDO GJË në jetën time u bë më mirë. Ishte pothuajse magjike! Ishte njëjtë sikur e gjeta llambën e Aladdin’it dhe kasha një Xhin që do të më plotësonte mua çdo dëshirë që kisha!


Për një kohë të shkurtër fillova të takohem më një femër seksi dhe shumë të bukur! Dola nga borxhet. Fillova të fitoj më shumë para se sa që ndonjëherë kisha mundur të ëndëroj. U bëra me fat për çdo gjë.Humba peshë. Shëndtei Im u bë I mahnitshëm!Kisha automobile luksoz, shtëpi, stoli të çmuara dhe veshje. Udhëtoja në klasin e parë, dhe më e rëndësishme, isha më I LUMTUR se më parë. Jetoja një jetë pa stress dhe magjike! Bile u bëra më me fat në bixhoz.


Fillova të shoh të ardhmen dhe fillova të parashikoj ngjarjet me një saktësi të çuditshme!

Gjithnjë e ndjeja sikur mund të “lexoj mendjen” e tjetrit dhe u ndjeheja në nje kontrollë të plotë për të gjithë situatat dhe njerëzit.


Vetëbesimi im ishte gjatë gjithë kohës I lartë dhe nuk kasha frikë në jetën time!


Duke u kënaqur në stilin e jetës që shumë njerëz e ëndërrojnë!


Unë tërhoqa MILIONA dhe përjetoja stilin e jetës që shumë njerëz nuk mund as edhe ta imagjinojnë.

Njerëzit reth meje nuk mundnin të besonin suksesin tim! Ndodhi aq SHPEJT sa që dukej sikur kasha fituar llotari! Unë u bëna me super “fat!” Cdo gjë që prekja shëndrohej n ëar si me magji. Shkruhej për mua në Ëall Street Journal dhe The Ëashington Post. Unë isha në faqet e para të Neë York Times dhe të CNN, The Today Show dhe shumë programe tjera në TV. The London Times bile shkroi 2 faqe për historinë time!


Dhe një ditë, një person që punonte me mua erdhi dhe FILLOI të mësoj sekretet e mia. Ai donte të dijë si unë isha aq me fat.


Pas tre viteve FILESTARE, unë fillova me ngurim ti mësoj atij DISA secrete. Kjo ishte KUNDËR regullave të shoqërisë! Këto zbulime dhe secrete ishin vetëm për ANËTARËT! Por unë ndjeva sikur po zbuloja vetëm “DISA” nga sekretet- JO TË GJITHA.


Këto secrete janë të THJESHTA dhe të LEHTA për tu mësuar. Ai ishte një nxënës I shpejtë dhe I mësonte shpejtë dhe filloi ti aplikoj sekretet menjëherë.

Mbrenda një viti, duke filluar nga hiçI, ai u bë milioner! Unë as që e imagjinoja se sa mirë do te ndjeheja duke parë një person tjetër që pati sukses me këtë dituri. Ishte fantastike!

ASKUSH jashtë shoqërive nuk duhet NDONJËHERË ti mësoj ato sekrete. Kjo I jepte një PADREJTËSI jetës së klasës ELITË TË PRIVILEGJUAR, të vilët ishin anëtar të shoqërive sekrete. Djali I “vogël” ose “I zakonshëm” ishte lënë jasht! Unë ndjeja se kjo ishte NJË PADREJTËSI E PLOTË dhe një GABIM I qartë! Kështu që unë vendosa ti thej regullat dhe tua mësoj të tjerëve disa nga këto secrete të shoqërive disa njerëzve që ishin SERIOZ për të bërë çfardo që të jetë e duhur për të përmisuar jetën e tyre.


Këtu janë vetëm disa rezulltate nga njerëzit që unë ju mësova sekretet:


"JEFF (një avokat) nga INDIANA, fitoi mbi 2 MILLION DOLLAR për 24 muaj!


ROB (një i punësuar në ups) nga MAINE, që fitonte vetëm $30,000 në vit, filloi një kompani nga hiçi nga podrumi i tij dhe gjeneroi mbi $200 MILLION në shitje 3 vitet e ardhëshëm!


DEB ( një nënë e vetme e dy fëmijëve), e përdori këtë informacion që të eliminoj borxhin e saj prej $50,000 virtualisht për një natë!


TOM (nga TENNESSEE), kishte bankrotuar dhe jetonte ne shtëpinë e vjehrës, bëri pothaujse $1,000,000.00 për më pak se një vit pasi mësoi këto informata!


SUE (nga CA), e përdoti këtë dituri të fuqishme që të humbas 50 POUNDS për vetëm 4 muaj! asaj iu kthye aq shumë vetëbesimi dhe siguria në vetvete, sa që ajo tërhoqi njerium më tërheqës dhe më të pasur dhe u martua me një multimilioner!


DAVID (nga BOSTON) nga një picamen dhe që jetonte në një apartmen 1 dhomësh deri te vozitja e ROLLS ROYCE, duke poseduar mbi 5 automobil luksoz dhe duke jetuar në 2 shtëpi të mëdha( MANSIONS) – si dhe në pronësimin e një ishulli privat! e gjithë kjo ndodhi për vetëm 5 vite!!!"


Dhe kjo është vetëm një shembull I pakët I qindar dëshmive tjera që unë I kam pranuar. Ju luteme klikoni këtu të lëxoni më shumë rekomandime.


Shumë njerëz janë bërë financiarisht të pamvarur pasi që këta secrete ju janë mësuar!”


Unë tani kam bërë një nga njerëzi më të ditur në planet kur vjen fjala për këto secrete në thellësi dhe për këto zbulime, si dhe për “5 Sekundat e Mrekullisë.” Dhe më e rëndësishm...SI ti aplikoni ato në jetën REALE.


Sot unë jam I konsideruar si MËSUESI ME I MIRË në botë kur vjen fjala për këtë lloj të materialit. Njerëzit tani më paguajnë mua mbi $100,000 për vetëm disa ORË trajnim personal!

Pse? Sepse unë mund të ju mësoj JUVE sit ë BËHENI, BËNI DHE KENI ÇDO GJË dhe GJITHCKA QË JU DONI NË JETËN TUAJ!


Një nga miqtë e mi nga Las Vegas kërkoi nga unë, që të shkruaj një libër si të aplikohen këto zbulime, secrete dhe “5 Sekondat e Mrekullis” në jetën e përditshme REALE. Unë ndjeva se përderisa mua personalisht kjo dituri më solli shumë dobi, duhet të konsideroj që të ndaj këto secrete me ata që sinqerisht donin një jetë më të mirë, si dhe të gjithë dobitë që këto secrete do ti një personi, kur ti aplikoj në jetën e tij.


Isha I hapur për idenë që të shkruaj një libër dhe ndoshta do ta bëj atë në të ardhmen. Duke qenë autori numër #1 Neë York Times bestseller,unë e di se sa shumë përpjekje dehe kohë duhet për të shkruar një libër. Unë shoh një shmë të MADHE të punës.

Plus, hezitoja që të eksposoj sekretet e shpqërvie në shkallë masive.


Atëherë më erdhi një ide!


Unë PERSONALISHT do të zbuloj këto secrete më të mëdha, më të fuqishme për suksesin nga shoqëritë secrete DHE trajnoj DISA njerëz LIVE dhe PERSONALISHT!!! Unë PERSONALISHT “do të jua tregoj të gjitha” dhe do ti jepja çelësat secret më të ruajtur, më të fuqishëm, dhe që asnjëherë më parë nuk janë zbuluar që bëjnë ëndrat e personit të realizohen. Unë do të ju zbuloja thuase të njëjtat secrete që vetëm disa të privilegjuar, bota elite, anëtarët e familjeve mbretërore dhe bilionerët I kanë përdorur për të aritur pasurinë e tyre dhe fuqinë.

Por këtë dituri secrete do tia mësoja VETËM disa njerëzve dhe ata DUHET të jenë SERIOZ!

Unë vendosa TË DAL NË SIPËRFAQE….dhe tërësisht të shfaq identitetin tim dhe ish anëtarësimin tim në The Brotherhood dhe PERSONALISHT të mësoj disa njerëz të selektuar SI Të aplikojnë këtë material QË ASNJËHERË MË PARË NUK ËSHTË ZBULUAR në jetën e tyr!


Imagjino të ju mësohet PERSONALISHT...


 • Si të bëni MILIONA dollar!

 • Si të tërhiqni para si MAGNET!

 • Si të fitoni CASH $10,000 për VETËM 24 orë!

 • Si të fitoni $100,000 për vetëm 90 ditë!

 • Si të fitoni $20,000 në muaj pa dalë nga shtëpia!

 • Si të keni SHËNDET FANTASTIK!

 • Si të keni lidhje DASHURIE romantike të ëndrave të juaja!

 • Si të keni fuqi të pakufizuar ne jetën tuaj!

 • Si të jeni të lumtur mbi besimin tuaj!

 • Si të tejkaloni fatkeqësitë, grackat dhe zgënjimet dhe ti shëndroni ato në përparësi!

 • Si të eliminoni të gjithë traumat dhe dhimbjet e së kaluarës!

 • Si të përdorësh “Dy fjalë magjike” që mund të eliminojnë GJITHË borxhet e juaja mbrenda NJË NATE!

 • Si të parashikoni ngjarjet e së ardhmes me një saktësi të çuditshme!

 • Si të “lexoni mendjen e njerëzve” dhe të kontrolloni të gjithë situatat!

 • Si të zhdukni stresin, ankthin dhe frikën dhe të keni vetëbesim dhe siguri!

 • Si të keni stilin e jetës që gjithnjë e keni dashur!

 • Si të fitoni në gjithçka!

 • Si në mënyrë metaforike të keni llambën e Aladin’it dhe Xhinin tuaj që do të ju plotësoj JUVE çdo dëshirë.

 • Si të BËHENI, BËNI ose KENI ÇDO GJË dhe GJITHÇKA QË JU DËSHIRONI!!

 • Si të jeni me FAT dhe I lumtur në jetë!


Ju potencialisht mund të bëni të gjitha këto dhe bile më shumë!


Hape shampanjën! Kjo është dita JUAJ me fat! Ja çfar ndodhi më vonë.


Unë personalisht e ftova një grup të vogël të njerëzve që të vijnë në një lokacion secret për 2 ditë ku do të ishin PERSONALISHT të trajnuar nga unë! Përderisa unë do ti mësoja vetëm ata që janë SERIOZ, Unë ju kërkova atyre të paguajnë nga $10,000 për të marë pjesë. Kjo është e saktë dhjetë mij dollar!


Kalova 2 ditë në Europë duke ju mësuar atyre sekretet që unë I mësova nga të qenit anëtarë në The Brotherhood. (Dhe dua që ju ta dini se unë arita në nivelet më të larta në shoqëri dhe mu mëuan GJITHË sekretet!)


Disa nga informatat që I mësova ishin në libra dhe dorëshkrime që shoqëritë I mbanin në lokacione secrete rreth e qark botës. Disa nga këto material ishin me QINDRA vjet të vjetra! Shumica ishte e shkruar me dorë në letra të zbehura të vjetra!


Ajo që e lexoja me sytë e mi dhe çfar e mësova ishte NJË EKSPLODIM MENDJEJE!

Unë gjithashtu jam mësuar personalisht nga anëtar të familjeve mbretërore, bilionerë dhe disa nga njerëzit më të famshëm dhe më të pasur dhe më të fuqishëm dhe nga familjet e tyre.


Informatën që më mësuan përfshinin disa nga sekretet më të mëdha të ruajtura për suksesin më të fuqishëm dhe teknologjitë e knotrollit në botë.

Unë ju mësova informatat që UNË ASNJËHERË NUK IA KAM MËSUAR dikujt jashtë shoqërive! Unë I zbulova sekretet që janë mbajtur të fshehura për QINDRA ose MIJËRA vite të fshehura!


Unë ju mësova si të aplikojnë këtë dituri dhe “5 Secondën e Mrekullisë” në jetën e tyre dhe sit ë bëjnë kjo të funksionojë.

I gjithë eventi u inçizua në mënyrë profesionale. Unë shkova në studio e editova materialin, dhe shtova disa pjesë të rëndësishme. Kopje e eventit ju dërguan


individëve në një formë të paketimit me CD. Në këtë mënyrë ato do të mund të dëgjonin materialin përsëri e përsëri, dhe kështu me kohën DO TA KUPTONIN!

Kjo ishte mundësi që vjen NJËHERË në jetë! ASNJËHERË më parë NUK KA NDODHUR dhe mund asnjëherë më nuk do të ndodh! Ky LIVE EVENT ishte I JASHTËZAKONSHËM fjala e fundit!


Ja çfar thanë disa njerëz:

“unë ndjehem aq me vetëbesim, aq i fuqishëm dhe i pandalshëm! unë i kam mjetet që kuptohen shumë lehtë tani që të realizoj cdo gjë që dua! unë i përdora 2 fjalët magjike edhe eliminova borxhin prej $100,000 për 5 minuta!!! nuk mund ta besoj se sa e mirë ishte kjo!”

“do të kisha paguar 1 MILION DOLLAR për këtë dituri! unë kam një biznes dhe me këtë informatë përfitimet e mia do të riten 100% këtë vit! javën e parë unë vec e rita profitin tim për $50,000!”


“unë asnjëherë nuk mund të gjeja një të dashur, natën e parë të seminarit shkova në një restoran të darkoja i vetëm dhe një grua e bukur filloi të flas me mua! tani takohemi regullisht. mësimi i këtyre informatave ju ndryshon juve në brendësi! WOW!”

“trajnimi më i mirë që kam patur gjatë gjithë jetës sime! vetëm për 2 javë që kam mësuar këtë informatë unë qëndroj i lumtur cdo ditë, ndjehem më shumë në kontrollë dhe më me vetëbesim se më parë dhe tani kam më shumë fat!”

“Unë i përdora teknikat që ai mi mësoi dhe vendosa cash real në xhepin tim për vetëm 24 orë!!”


“çdo person duket të dëgjojë këtë informatë! dhe ato duhet të paguajnë silindo çmime!!

Pra ja çfar ju ofroj JUVE...


Tani, ju mund të keni pakon tuaj të këtyre e CD që u inçizuan gjatë seminarit! Për 2 dite sekretet mund të jenë tuajat!mund ti bleni cd dhe ti dëgjoni çDO fjalë të seminarit sikur të ishit atje personalisht!


Ju do të përjetoni TË GJITHË trajnimin! Ju do ti dëgjoni të gjithë pyetjet dhe TË GJITHË përgjigjet! Ju do të keni të njejtin informacion që pjesëmarësit e morën! Dhe Ju mund të pranoni TË GJITHË beneficionet për ndryshim jetësor! JU jeni një nga njerëzit e parë që ju ofrohet kjo DITURI E ÇMUAR!


Pse kjo informatë u zbulua kur ishte e betuar që të ishte sekrete? Unë e kam parë se si kjo informatë është përdorur për të KONTROLLUAR jetën e njerëzve dhe ti mbajnë të pasurit për tu bërë më të pasur dhe të varfërit më të varfër! Kjo nuk është FER dhe sigurisht është GABIM! Unë vendosa se SEJCILI duhet të ketë akces në këtë dituri dhe jo vetëm disa të privilegjuar!


Prandaj vendosa të ju ZBULOJ sekretet juve!

Pjesa më e mirë është se JU NUK duhet të paguani $10,000 si pjesëmarësit!

Unë ju ofroj këtë pako prej 15 CD në një çmim që do të ju garantoj se dikush ishte serioz për të qenë I sukseshëm, dhe përsëri një cmim I ulët kështu që cdo njeri do të mund ti blente në këtë ekonomi të çmendur. çmimi I regullt për këto 15 CD është $1,000. (POR JU NUK DUHET TA PAGUANI EDHE KËTË – as për së afërmi.)


Fillo të mësosh të gjithë sekretet në pakon e 15 CD nga seminari live për VETËM €27! (dhe mund ti porosisësh për më pak se 2 minuta!)


Kjo është e vërtetë!

Nëse I porosisësh sot, unë do të ju dërgoj juve 15 CD nga seminari live për VETËM €27. Kjo nuk është shtrenjtë dhe është perfekte për çdo buxhet.


Nuk mund ta bëj më të thjeshtë. Dhe ja ku është pjesa më e mirë...

Ju mund ti merrni gjithë beneficionet e ketyre 15 CD për vetëm €27

Kjo është e gjitha! Nuk duhet të harxhoni qindra dollar kur mund ti merni të gjithë sekretet për fitim të parave te brendëshme për vetëm €27 . ( Ky është një kursim prej €124 nga çmimi standard prej €151!)


Ose kursej $124 dhe mere OFERTEN TIME ME TE MIRË!


Nëse vendosni ti paguani menjëherë sot, ju mund ta bleni kopjen tuaj të këtyre 15 CD për vetëm €27! ( Kjo është një zbritje €124 nga çmimi standard prej €151!) Kjo është një pjesë shumë e vogël në krahasim me ata që paguajtën dhjetëmijë dollar për eventin live.

Unë bile do të shkoj edhe një hap më tutje për JU!


Nëse e beni pagesën prej €27!) pagesë të vetme për sot, ju gjithashtu do të fitoni PA PAGESË një kopje prej 108-faqeve të librit të udhëzimit. Ky libër udhëzimi veproni si një plan që do të ju ndihmojë juve të përcaktoni saktësisht çfar doni në jetë dhe çfar të bëni për të aritur. Me këtë, ju do të mësoni sit ë keni, bëhëni ose bëni gjithcka në shpejtësinë e dritës. (Vlera është e cmuar-PA PAGESË!)


Një ftesë që të anëtarësoheni në një shoqëri secrete ekskluzive!


Para se të përfundoj këtu, unë kam nevojë që të ju tregoj juve pjesën më të mirë të mundëshme.

Si student I pakos prej 15 CD , ju do të fitoni një ftesë ekskluzive që të anëtarësoheni në një nga shoqëritë botërore MË ELITE që do të ju japë juve përparësitë që ju as keni mundur ti besoni.

Këtu ju mund të bashkëpunoni me disa nga njerëzit më të pasur, më me influencë dhe më të fuqishëm. Juve gjithashtu do të ju dhurohet një akses secret në disa nga materialet më të fuqishme educative dhe të biznesit . e gjitha e prezentuar nga njerëzit që aktualisht ecin rugën, dhe flasin fjalën. Jo nga dështakët! Nuk dua që të ju tregoj shumë tani.

Ju do të mësoni të gjithën kur të dëgjoni 15 CD nga seminari live.

90-Ditë Pa-Rezikim, 100% Paratë ju Kthehen me Garancion!


Ju duhet të jeni të sigurtë se 15 CD’të nga seminari live është tërësisht I garantuar për 90 ditë!

Nëse nuk jeni të kënaqur për ndonjë arsye, ju mund ta ktheni dhe nuk do te ju bëhën pyetje por paratë do ti merni përsëri. Pra ju absolutisht nuk keni asgjë për të humbur.


Pra, ja ku e keni...

Ju tani keni akces të drejtperdrejtë në sekretet botërore më të garantuara për të fituar para dhe sukses. Nuk ka më arsyetime. Është koha për të jetuar jetën që gjithnjë e keni ëndëruar.

Sepse kjo informatë lehtësisht vlen 10 herë, ose bile 100 herë më shumë se paratë që I keni investuar.

Ju mund të mendoni se “Unë nuk mund të blej sepse nuk kam” Seriozisht, ju nuk mund të lejoni vetes ti bleni( dhe ju mundeni), ju keni nevojë për këtë informatë si gjithkush tjetër! Mendo për këtë! Nëse nuk keni një vlerë prej €27 të investon për këtë dituri, atëherë ju keni nevojë për këtë më shumë se gjithkush! Ju metëvërtet nuk mund ti lejoni vetes mos ta keni këtë informatë. Ju duhet të kërkoni, të huazoni ose të bëni çfardo që të mundeni që ti gjeni paratë për këto secrete dhe teknika!

MOS U VONO!

Kjo është në OFERTË E LIMITUAR! Janë të ofruar në këtë çmim për TË PARËT QË PARAQITEN, TË PARËT SHËRBËHËN në bazë vetëm për 7 ditët e ardheshme! Ky çmim ASNJEHERË mund te mos ofrohet edhe njëherë! Mbaje mend, ky trajnim, përfshin SI të aplikoni këto secrete, si dhe “5-Sekondën e Mrekullisë” në jetën tuaj.

Unë nuk mund të ju tregoj aq sa duhet se sa special ky event ishte dhe se si jeta juaj mund PËRGJITHMON të ndryshojë për të mirë duke e mësuar këtë informacion.


Me të vërtetë ju ASNJEHERË më sdo të jeni të njëjtë.


Mendo për këtë- si është jeta juaj më ndryshe se 5 vite më parë? Hmmmmm? Jo shumë vë bast. Pse mendoni se jeta juaj do të jetë më ndryshe nga sot nëse sot nuk bëni duçka ndryshe?

Kjo është dita juaj me fat që ta merni këtë mundësi q ëju vjen një herë në jetë!

Plus, ju do të pranoni një ftesë personale që të anëtarësoheni dhe të bëhëni anëtarë në një klub elite sekret. Kjo organizatë ekskluzive vetëm- për anëtarët vëllazërore mund të ju japë juve një akces personal tek unë dhe të ju ndihmojë juve të arini pasurinë tuaj.

MOS E TEJKALO KËTË! MOS U VONO!!! POROSIT TANI pars se ti shesim të gjitha! kjo ofertë është valide vetëm për 7 ditët e ardhëshme!


Pasi ta dëgjoni, dhe ta rishikoni të gjithë materialin, nëse ju do të ndjeni se ky nuk është investimi më I madh it parave dhe kohës që jue e kni bë, thjesht ktheni të gjitha dhe paratë do te ju kthehen, ASNJË PYETJE NUK DO TË JU BËHET! Gjykoni për veten! Ju nuk rezikoni ASGJË!


Unë ju garantoj se këto 15 CD potencialisht mund të ndryshojnë jetën tuaj PËRGJITHMONË!


Pregaditu, te kesh, jesh dhe bësh çdogjë që ti do!!


Njëherë që ta pranojmë porosinë tuaj, ne do te ju dergojmë juve kopjen tuaj prej 15 CDs nga seminari live!


Mbaje mend, që të merni këto secrete të zbuluara tani për të fituar para dhe sukses nga shoqëritë secrete, për vetëm €27 (dhe një kopje PAPAGESË të librit udhëzues) ju duhet të porositni tani – ky çmim është subject ndryshimi. Prandaj porositni menjëherë dhe përfito nga kjo vlerë që është mbi $1,000! Kjo ofertë është në treg vetëm për 7 ditët e ardhëshme.NËSE JU METËVËRTETË DONI PARA...

NËSE JU METËVËRTETË DONI NJË JETË MË TË MIRË...

NËSE JU METËVËRTETË DONI DASHURI TË MADHE NË JËTË...

NËSE JU METËVËRTETË DONI TË NDJENI FUQI DHE KONTROLL NË JETËN TUAJ...

NËSE JU METËVËRTETË DONI LIRI...

NËSE JU METËVËRTETË DONI TË KENI MË SHUMË FAT NË JETË...

NËSE JU METËVËRTETË DONI TË KENI NJË SHËNDET FANTASTIK DHE TË NDJEHENI MË MIRË SE KURDOHERË...

NËSE JU METËVËRTETË DONI TË LARGONI DEPRESIONIN DHE TË JËNI MË TË LUMTUR SE KURDO...

ATËHERE JU DUHET TI POROSITNI KËTO 14 CD!


Kurseni 82% në këtë kurs tani:

nga 151€

27€


Forma tjera të pagesës:


1.Me Paypal, mund të dërgoni 27€ Euro në emailin:

2.Me pagesë bankare:

BENEFICIARY: Company name: SUN AND STARS DOO

Address: UL GOSTIVARSKA BR 37

Acc. No. : 0270100325427

IBAN: MK07300701003254220

BENEFICIARY'S BANK:Komercijalna banka AD SkopjeUl. Orce Nikolov br.3, 1000 Skopje, Macedonia

BIC/SWIFT CODE: KOBSMK2XTEB

3.Me Money Gram ose RIA në emër të Mimoza Thaqi Tetovë Maqedoni:

4. Me Kartelë Bankare në linkun: Kliko këtu

Kujdes me pikën e mëposhtme:

1. Kryeni pagesën

2. Fotografoni ose skenoni dokumentin e pagesës

3. Dërgoni në email: mimoza88@yahoo.com fotografinë e pagesës!

4. Pastaj ju dergohet konfirmimi dhe linku i videos live.

Ju faleminderit.

Për çdo pyetje na kontaktoni në email: mimoza88@yahoo.com

522 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page