top of page
2023.PNG

DËSHMITË NGA ANTARËT NË IAM-POWER

DËSHMITË NGA ANTARËT NË IAM-POWER

POSTED IN MESAZHE

Ky eshte nje mesazh ne emailin tim nga nje antar shume i ri ne Iam-power, e falenderoj qe me lejoi te publikoj kete tekst i cili besoj do te inspiroj ndonje nga ju!

Pershendetje Mimozë desha te faleminderoj se pari per seminarin qe organizove ne Tetovë i cili ndikoj shume te une personalisht,une vertet mesova shume nga ato video qe prezantove po ashtu edhe nga ti dhe z.Avni gjithsesei mora disa mesime shume te mira te cilat me rriten edhe me shume indeksin tim per te mesuar dhe per ta pranuar ndryshimin dhe per kete gje jam mirnjohes shume juve, ndoshta ti e ke vrejtur qe une nuk e kam shpreh ndoshta shume mirnjohjen time shume neper postime te klubi ne fb si disa te tjer duke postuar tu dua MIMI, Mimoza je e mrekullueshme etj por kjo nuk do te thot se une E… apo A….. nuk jemi mirnjohes ndaj teje, por siq e beme nje dit nje postim une dhe Arianiti lidhje me ty ku permendem se mesuesi i don nxensit e vet kur ata mesojn dhe aplikojn ate qe musuesi ju meson dhe kjo eshte menyra jon qe kemi zgjedhur te mesojm te aplikojm dhe pastaj do vin me kohen mirnjohjet tjera gjithsesi, Une pas ketij seminari dolem ne takim pas 2 ditesh bem nje master mendje dhe fillum te bisedonim per bazat dhe qfar jemi te gatshem te lem per te mesuar e disa nga shoket e mi dhe une fola i pari dhe e thash jam i gatshem ta lexoj Ligjin e Suksesit brenda nje dit me nje shaka kurse tjeret than ka shume e gjera tjera une te ejten ne mbremje ne prita deri sa ora u be 00;00 filloj dita e premte fillova te lexoj ligjin e suksesit dhe deri ora 03;00 dhe pastaj fjeta nesermen u zgjova ne ora 06;00 dhe fillova ta lexoj deri ne kohen e drekes dhe pas drekes deri ne mbremje dhe ne ora 18 ;00 ne mbremje u lodha dhe desha ta ndaloj te vzhdoj te nesrmen dhe mu kujtua njera nga thenjet e KINGUT KEVINIT ku thot per karkterin;” Njerezit e suksesshem kane karakter Karakteri eshte ndjekja e nje vendimi edhe kur emocioni dhe eksitimi momentit ka kaluar” dhe vazhdova te lexoj derine ora 02;13 e nates une e perfundova gjith kursin e liigjit te suksesit per 19 ore e 51 minuta e lexova gjith librin dhe kete rast ta tregova si shenjë mirnjohje qe kam per ty dhe jo te marr levdata nuk me duhen por te tregoj se sa shume kan ndikuar informatat e ketij klubi IAM-POWER ne jeten time dikush nuk mund ta imagjinoj nuk eshte vetem aspekti financiar po gjitha gjerat une jam me i mir ,u nuk do te kisha lexuar kurr kaq gjat as mesimet e mija ne fakultet apo qdo gje tjeter por vertet kto informata kan ndryshuar shume mua dhe kjo fal teje qe bere kete perkthim te letij libri fantastik por edhe per cd deshira juaj ,jam mirnjohes shume Mimoz ty dhe zAvni per kete perkthim shihemi ne seminarin e radhes ne prishtin. Faleminderit Faleminderit Faleminderit. H.F.

2 views0 comments

Kommentare


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page