top of page
2023.PNG

DALIN PUBLIKISHT KOMENTET E PJESËMARRËSVE NË WEBINARIN "ÇFARË ËSHTË NJË MENTOR"!


Te merkuren me dt. 27.07.2022 e mbajtem webinarin Falas per anetaret dhe joanetaret ne Iam Power me teme: Çfare eshte nje mentor?


Ligjeruesja e ketij takimi, trajnerja dhe psikologia znj. Erisa Bujari mbajti per rreth 60 minuta nje ligjerate intensive dhe profesionale e cila ishte jashte mase shume e vlefshme per secilin pjesetar te takimit! Nje nderhyrje e shkurter nga mentorja Mimoza Thaqi ishte gjithashtu nje moment i kendshem dhe shume i deshiruar per te gjithe dhe per kete gjej rastin ta falenderoj shume!


Tema e mentorit apo trajnerit te jetes eshte nje "çeshtje" shume e re ne Shqiperi dhe si e tille edhe informacioni ishte i manget per shqiptaret deri te merkuren!


Tashme shqiptaret jane te pajisur me informacionet e sakta se cfare eshte nje trajner jete, si punoni me trajnerin e jetes, sa kohe ju duhet, sa kushton puna me nje trajner te jetes, ku ta gjeni trajnerin e duhur dhe mbi gjithcka: si ta gjeni trajnerin qe ben fiks per ju dhe ceshtjet qe doni te trajtoni!Me poshte shikoni komentet e pjesemarresve ne takim dhe do ta kuptoni pse ishte kaq i rendesishem ky moment:


Erisa shume suksese zemer, ti ia dole te shkelqesh mbi cdo gje qe u hudh mbi ty. Sepse ti ke fuqine e te madhit Zot gjithmone.

Mirembrema te gjitheve! Shume suksese Erisa ❤️🙏🌟👏👏

Pershendetje te gjitheve! Suksese Erisa ! Kenaqesi gjithmone te te degjosh!

E lumtur jam qe nau dha munsia të jemi ni shoqri e madhe  sonte në zoom

Erisa, je mrekulli e krijuar nga nje super mrekulli.🙏🙏🙏🙏🙏❤️

Erisa po reflektoni   zemra🙏👑👑👑

Nuk kushton asgje hiq Ne krahasim me ate qe merr, E shumfishon shum shpejt ate shum qe e jep

Sa e lumtur ndihem te degjoj zerin Mimoza, nuk e kuptoj pse por thjesht zeri jote me ben te ndihem e motivuar dhe me energji te mire🙏😘

wwoo Mimi u mbusha me energji prej zërit tënd🙏🥀👑🥀🥀

Mimi na na knaqe

Erisa je drite

Bravo Erisa e ke shpjegu kaq mire kete teme per te gjitha ata qe se kan idene apo jane ne fazat e para duke u mund me veten te dalin nga zona e rehatis.

Po sepse në i am power ka një sistem të mirëorganizuar njohurish, dhe kur ka një sistem pune gjithçka është më e lehtë

Faleminderit Erisa je shum e mir

Wouh sa info te vyeshme dhe shume te nevojshme Erisa ❤️

faleminderit shume Eri 🥰🌟💝

faleminderit edhe ty zemër per kete energji te bukura 😘😍🙏

Faleminderit shum deshiroj se shpejti te jem ne evente live ❤️🌟

Faleminderit Erisa! Ke bërë një prezantim brilant🌟✨sot

Falemnderit shuuume Erisa je nje embelsire nje ilac per shpirtin Falemnderit Mimoza 💜 gjithcka eshte aq e qarteCdo njeri ka nevoje per miq mbeshtetes me eksperiencen e duhur! Jemi te bekuar me ju Shume dashuri per ju🙏🏻

Faleminderit  erisa per seancen  e fundit  qe mbajtem   Faleminderit  per kshillat  edhe pak kritikat te dua

Faleminderit eri 💚💚💚💚 shum shpejt do ta kem trajnimin me Mimoze jam shum e lumter pa durim  po e pres 💚💚💚💚🙏🙏🙏

faliminderit shum rrofsh per informaconet qe na dhe ❤️❤️❤️❤️

Erisa je e mrekullueshme, faleminderit ❤️🙏

Jam pafund e lumtur qe te kam njohur .Je drite dhe ky webinar ishte tamam si nje thirrje nga shpirti qe kurr mos te ndalem se ka pafund mundesi kur ke tbesh me i am power ! Te perqafoj goje embel


Po ku ta gjeni mentorin tuaj? Dhe mbi te gjitha cili eshte i duhuri per ju?


E di, nuk eshte e lehte ta gjesh por mos u shqetesoni, ne butonin me poshte gjeni shuuuume mundesi te shkelqyera!Dhe mos harroni, na kontaktoni ne butonin me poshte per cdo pyetje, paqartesi ose nevoje per tu konsultuar me dike! Ne jemi ketu per ju, na ndihmoni tju sherbejme sa me mire te jete e mundur ❤️61 views0 comments

コメント


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page