top of page
2023.PNG

DO TE TERHIQEM NESE KJO NUK TE NDRYSHON JETEN!!! PREMTIM QE TE DRIDH ZEMREN.


DO TE TERHIQEM NESE KJO NUK TE NDRYSHON JETEN, eshte nje premtim i cili te dridh zemren dhe gjithe qenien, sidomos nese mendon se nga kush vjen ky premtim!


E dini? Ekzistojne engjej ne kete bote qe qarkullojne te veshur si qenie njerezore dhe qe na qendrojne prane ne cdo kohe dhe gjithmone, edhe nese ne nuk i shohim!


DO TE TERHIQEM NESE KJO NUK TE NDRYSHON JETEN ishte webinari i shkelqyer qe u mbajt nga sipermarresja e suksesshme zonja Mimoza Thaqi mentore e mrekullive, qe dha pergjigje per cdo pyetje qe na flinte ne zemer ne kohe dhe momente te ndryshme te jetes tone. Nje trajnim i shkelqyer plotesisht falas u ofrua per plot dhe me shume se 100 pjesemarres aktiv dhe te lumtur.


Te lumtur per faktin se e shikonin mrekullline qe iu ofrohej. Te gjithe keta pjesemarres u bene pjese surprize dhe ekskluzive e ofertave unike qe zonja Mimoza lancoi duke ofruar mundesi te jashtezakonshme anetaresimi ne Iam Power Academy, per secilin dhe per kedo ne cdo moment te jetes qe mund te ishte.


Nese ishe rregjsitruar per kete trajnim, ne butonin me poshte na shkruaj qe te shikosh te gjitha mundesite e tua per te qene pjese e lumtur e Iam Power:


Nese ishe rregjistruar per kete event dhe nuk arrite ta shikosh, ja ku vjen nje lajm i shkelqyer. Ne linkun me poshte e gjen te gjithe trajnimin dhe mund ta ndjekesh gjithmone dhe ne cdo kohe:


Ne kete webinar u fol gjithashtu edhe per nje event te fuqishem qe vjen kete fundjave nga Iam Power. Mirepo personat qe e lexojne kete shkrim apo ishin pjese e takimit, do te kene mundesi te vecanta dhe speciale te cilat po jua le ne butonat me poshte:


Eja tani dhe merr bileten tende transformuese:


157 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page