top of page
2023.PNG

Dua ti ndihmoj te tjeret me diturine e specializuar, qe mesova ne" I AM POWER"

Keto jane disa nga komentet e trajnereve te grupit te 1, ne pjesmarrjen e trajnimeve ne zoom.


Pershendetje dhe urime per kete hap te jashtezakonshem qe moret ne jeten tuaj! Ju jeni te pergjegjshem dhe te mrekullueshem prandaj Besoni ne veten dhe jeten tuaj te shkelqyeshme! Mimoza Thaqi.


Keto jane aryet pse Trajneret Motivues Grupi 1 e moren kete kurs.


Pershendetje Njerez Te Mrekullueshem e kam Prit ket dit me Shum Dashuri. Do knaqemi bashk.

Pershendetje te gjitheve. Urime dhe suksese te gjitheve ne rrugen tone te perbashket.

Pershendetje skuadra e madheshtoreve! Sukesese n kete rrugetim❤

Kjo eshte ajo qe dua te bej me shume shume ne jeten time.

Sepse shume njerez kerkojn ndihm shpesh te Une ,dhe dua tju ndihmoj te tjerve.

Dua te ju ndimoj njerzve dhe vetes time.

Dua te transmetoj ate cka zoteroj edhe tek tr tjeret.

Ti ndihmoj vetes, dhe te tjereve sepse kenaqem kur ndihmoj!

Dua te transmetoj ate cka zoteroj edhe tek te tjere.

Pershendetje te gjitheve, se peri te ngritem shperterisht e menderisht per veten time mandej te iu ndihmoj edhe te tjereve.

Te ndryshoj veten time, jeten time dhe te ndihmoj te tjeret!

Dua ti ndihmoj te tjeret me diturine e specializuar qe mesova ne iam power dhe dua te jem njeri me vlera.

Eshte e vetmja gje qe une e dashuroj me jeten time, te zbuloj veten dhe te perdor kohengritesin, te bej te tjeter si vetja.

Pershendetje te gjithve, ju uroi nga sukses une kam vendosur sepse me ka ndodhur mrekullia ne jete, kam rilinde ne jete besoi ne mrekullite e Zotit te universit.

Deshira ime me e madhe eshte ta njoh veten , se duke njohur veten tota njoh edhe Zotin.

Ti ndihmoj te tjeret ashtu si Mimoza me ndihmoi mua.

Une dua ti liroje aftesite e mija dhe me ato aftesi te ju sherbeje te tjerve.

Pershendetje, dua te behem Trajnere motivuese pasi gjate gjithe kohes kam pare njerez afer meje qe kerkojne energji pozitive qe nga familja ime. Gjithe kohes si Regjisore kam pare qe njeryit e sidomes artistet kane nevoj per keto thesare qe percjell I AM POWER.


Ata nsien nga diku, ata filluan me nje vendim dhe sot ne atje ku ata synuan.Ata nsien nga diku, ata filluan me nje vendim dhe sot ne atje ku ata synuan.293 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page