top of page
2023.PNG

E papritur! Cfare ndodhi ne webinarin e Biznes Ideve me te suksesshme NE 2022?


Gjithcka do tju them me poshte eshte nje realitet i cili me ka lene pa fjale!


Mbreme, me dt.23.03.2022 u mbajt ne Iam Power webinari per bisnes idete me te suksesshme ne 2022. Ne kete takim pati nje pjesemarrje masive e cila realisht ka perfituar shume vlere dhe secili pjesemarres doli prej aty me nje ide te qarte se cfare do te beje ne jeten e tij kete vit! Ky eshte nje sukses madheshtor dhe jashtezakonisht prezent ne jeten e te gjitheve ne!


Ligjerueset ne kete takim, Erisa Bujari, Nertila Zaranjaku dhe Marsida Toptani , na parashtruan ne menyre profesionale dhe te sakte gjithcka duhet te kemi parasysh per te krijuar nje bisnes te sigurte dhe te gjitha strategjite te cilat mund ti ndjekim per te maksimizuar te ardhurat tona dhe mbi te gjitha, me kosto minimale! Nje surprize ne fund nga CEO e Iam Power, zonja Mimoza Thaqi, na beri te mendojme se pjesemarrja ne te tilla evente eshte jetendryshuese dhe shume e rendesishme.Pyetjes ne grupin tone ne Telegram, se si e kaluan pjesemarresit ne seminar, ato u pergjigjen:
Por cfare thane disa nga pjesemarresit gjate takimit ne zoom?


Ja disa nga komentet e tyre te vyera:


Pershendetje vajza energji e mrekullueshme po ndihet .
Faleminderit Erisa 🌠🙏🌹🌹🌹 shkelqeni🌟🌟
Mir mrama jeni te mrekullushme 💜ju dua shum💜
Jeni dritëdashuri përqafime të përzemërta
Faleminderit Ney ❤😘⭐, imformacione te rendesishme .
faleminderit shume vajza 🌟🌟🌟
Shumë faleminderit çdo gjë nga ju është vlerë për ne .
o Zot sa te mrekullueshme jeni ..ju falenderoi me shpirt mrekulli
Faleminderit per cdo fjale te thene sot.
Flm shume nga ju jeni te mrekullushme shkelqeni❤❤❤❤❤
hum faleminderit Zonja Mimoza,dhe te gjith stafi iampower,,🙏💯👏💜😇
Kjo është vlerë dhe ska mesazh më të madh se të jetosh si pjesë e së tërës dhe të kontribosh ashtu se në fund të fundit jemi dritë dhe mbetemi dritë nëse duam.Faleminderit nga zemra


Pershendetje e dashura Mimoza dhe Erisa! Dua te ndaj nje experience timen aktuale,ne te cilen gjindem falé asaj SE ké zgjodha une per ta degjuar,dhe shpreha gatishmeriné per te ndryshuar. Kam filluar te per pergatitjen dhe shitjen e kremit bio,dhe jam e mahnitahme me rezultatin qe Po tregohet.. E dashur Mimoza,te falenderoj shume per mbështetjen virtuale,ti me jape ide per suksesin qe Po korré un sot.. Je bëre pjese e pa ndashme e perditshmerise sime..
E mrekullueshme Mimoza
O sa kenaqsi na jep me kto informata Mimoza ❤️🌟
Faleminderit Mimoza, Erisa ,Ney jeni te mrekullueshme 🙏🌠🌠🌠
Faleminderit shum erisa mimoza
Shum faleminderit per gjithcka jeni mrekulli ju jam shum mirenjohese pafund 🙏💜😇
Natën e mirë të gjithëve na knaqet sonte ❤❤❤

E papritura ndodhi ne fund te webinarit, ku Erisa lancoi Part 2. Pjesen e dyte te ketij webinari te shkelqyer.

Pra, javen qe vjen do te jemi serish ne kete webinar fantastik me informacione te reja dhe me mundesi te tjera te cilat do ti le surprize per momentin.


Mos harroni, te na ndiqni ne rrjetet tona sociale pasi do tju informojme hap pas hapi me informacionet e reja dhje mundesite e shkelqyera!
126 views0 comments

Commentaires


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page