top of page
2023.PNG

E vleresoj kujdesin tuaj maksimalisht. Po beni mrekullira ne jeten time . Jam e lumtur qe nuk jam ve

Faleminderit shume per cdo fjale te thene. Kisha ndjesine se do shperthente kraharori dhe zemra Edhe tani me duket ajo njdjesi kur e kujtoj. Kam nevoje te marr nje dhome me te madhe per zemren te marr zgjerim dmth.

Kam nje ndjenje pergjegjesie te forte per ti bere pjese te jetes sime keto mesime. Jam e lumtur qe jun jeni gjithmone aty per te na dhene kurojo ose per te thene se dicka duhet ndryshuar kur nuk jemi ne hapin qe duhet.

E vleresoj kujdesin tuaj maksimalisht. Po beni mrekullira ne jeten time . Jam e lumtur qe nuk jam vetem ne kete rrugetim.

Me kane vlejtur shume gjera, isha e shokuar nga informacioni i shumte por jam qetesuar disi . Autosugjestioni Gjetja punës.

99%etj sdi cte them me merret fryma.


Ka shume per te pervetesuar.


P.S.: E mbrojme identitetin e anetareve ne Iam Power, prandaj nuk publikojmë emrat e tyre.


Nëse doni të bleni videot e Konferencës dhe të mposhtni përgjithmonë frikën dhe jetën e mjerueshme pa Vetëbesim: APLIKONI KËTU TË JU INFORMOJMË ME OFERTAT E RRADHËS:230 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page