top of page
2023.PNG

Eventi i Vajzave te Iam-Power!

Ju mirepres Vajza te Grupit Niveli 3 dhe 4 Me 26.Mars 2016 Ne shtepine time, te kalojme nje nate bashke duke qeshur, vallezuar, motivuar, kenaqur! Ushqimi dhe fjetja jane te perfshira, nuk duhet asgje te paguani vetem te jeni pjese e fuqise femrore dhe te rizbuloni kapacitet tuaja! JENI “Nëse shpenzoni shumë kohë duke menduar për një gjë, ju asnjëherë nuk do të përfundoni. Bëni të paktën një lëvizje të caktuar çdo ditë drejt qëllimit tuaj.”Bruce Lee BËNI“Të dini nuk mjafton, ne duhet të aplikojmë. Vullneti nuk është I mjafrueshëm, ne duhet të bëjmë.” Bruce Lee KENI“Të njihni veten të studioni veten në veprimet me të tjerët.” Bruce Lee

Kush nga ju do te vije le te me shkruaj ne email mimoza88@yahoo.com deri me date 23.mars 2016! Pas kesaj date nuk do te konsiderohen konfirmimet e pjesemarjes. Ju dua shume dhe jam e lumtur per kete shoqerim!

Shihemi ne sukses Mimoza Thaqi

Me poshte fotografi nga fundjava me vajzat ne vitin 2015. Veshja si te doni ju, ne mbremje mund te merni fustane festive qe te festojme bashke jeten dhe fitoret.

8 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page