top of page
2023.PNG

Fitoni FALAS NJË NATË ÇIFT në “Hotel Adriatik Durres dhe Seminarin Harrmonia Familjare.Giveaway

Giveaway me i pazakontë ⠀

në Shqipëri!

Fitoni FALAS NJË NATË ÇIFT në ⠀

“Hotel Adriatik Durres”.⠀

Hoteli me 5 yje është i gatshem tju mirëpres çift me magjinë e tij me ambientet luksoze, me pishina, wifi, mëngjes, parking dhe çader në plazh të përfshira dhe ne jua dhurojmë këtë mundësi ⠀

Por prit, një natë çift thame? ⠀

Ne JAPIM AKOMA ME SHUMË! ⠀

Seminari i parë në Shqiperi për lidhjet në çift, për marredheniet familjare, për zgjidhjen dhe tejkalimin e konflikteve, për rritjen e dashurise dhe respektit vjen per ju plotesisht FALAS! (254€)⠀

Ky është seminari më i fuqishem i të gjitha kohërave dhe zonja Mimoza Thaqi ka vendosur t’jua dhurojë ju që me të vërtetë e dëshironi! ⠀

Për të marr pjesë duhet të keni follow @Mimoza Thaqi dhe më tej, në komente bëni tag 2 miqtë tuaj të mrekullueshem që edhe ata të ndjekin faqen e Mimozes! ⠀

Mos harroni që ti dhe miqte tuaj të na bëni Share (shpërndani) në story dhe feed (postim) dhe na beni tag që tju shohim! ⠀

FITUESI shpallet me dt. 1 Tetor! ⠀

KUJDES, FITIMTAR ESHTE AI QË VEPRON TANI! ⠀

Le të fillojë SUKSESI JUAJ145 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page