top of page
2023.PNG

Fjalet jane te pakta ,cfare mund te thuhet per njerezit me shpirtmire ne bote ,ekipen qe...

Cfare mendojne antaret per I AMPOWER.

Cili nivel jeni ne I AM POWER?

1

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Eshte shum klub i mire dhe me ka ndihmuar shum qe te jem me i lumtur te kontrolloj emocionet e mia jam duke punuar akoma sepse ka materiale shum shum te mira per manifestim dhe plot info qe me duhen per jeten

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

3 ore audio 1 ore libra

Sa here i keni degjuar DJUJ?

4 here

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po shum

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

TLS dhe EFT jane per bllokimet emocionale

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

7 here EFT dhe 2 here TLS

Cilin e degjon ti ?

MIMOZA THAQIN

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Akoma nuk arritur ne fund qe te bej testimin

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Shum shum i kenaqur dhe kam ven re tek vetja ndryshime

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Cdo here qe i degjoj kuptoj nga nje gje te re

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

I AM POWER eshte nje skuader jashtzakonisht e mrekullueshme dhe per cdo pyetje qe kam pas kam marr pergjigje.Une jam shum falenderues qe jam ne I AM POWER

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po

...............................................................................................................................................

Cili nivel jeni ne I AM POWER?

1

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Ka shume informacjome te mbrelullushme per jeten e njeriut, si te ecim ne jet ne te gjitha fushat me sukses,

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

3 der. 4 ore

Sa here i keni degjuar DJUJ?

4 ose 5

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po disa po

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Eshte nje telnike qe kur preke disa pjsse te caktuar te trupit, dhe flasim ato fjafe qe ne duam ti zhbllokojme nga ana emocjonale,

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

2 here mengjes dhe mbremje

Cilin e degjon ti ?

Ata persona real qe kane ate qe une dua

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Jam akoma ne nivelin e par

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Po jam shum, sepse kam filluar te mendoj ndrushe te vetedisohem, por dua dhe me shum kam nevoje per me shum, kam akoma shum pun me veten

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Ndosha po ndoshta jo, por degjoj vazhdimish Audjot

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Super😘

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po po po me kenaqesin me te madhe, une jam pjesa juaj

............................................................................................................................................................

Cili nivel jeni ne I AM POWER?

Niveli 1

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

U e duha ket klub se keto mesime po nikojn shum ne nua

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

Me vertet pethuja se 24 duke i ndegjua cd po fakeqsish su i ncjer jash keto imformat ja brend meje

Sa here i keni degjuar DJUJ?

Pethuje me diten qe i kam mar has edh nje dit skam ndaluha duke i ndegjuha duke punuar edh ne prapa vij i ndegjoj qe mos humi koh por edh ne gjum

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po i kam nxjer kej i kam te shkrun me dor

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Tekinka tls ti largon blokimet tekinka eft e parandalon blokimin negativ

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

Deri 10 ne dit

Cilin e degjon ti ?

Un e ndegjoj aje qe kaqen ne vedin e njej siq gjinde un tash per momentin

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Ketu te tesi jam ne perfondi te ti edh e premtoj

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Po shum e kanaqu jam rrit ne besim dhe po ndjena ma e lumtu

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Po shum kjart e kutoj

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Me vertet jen nje skuader e mrekullushme ju pegzoj jen me te miret

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po patjetr deri sa e kam marr ket kurs patjetr ju peshendes kalon mire.

.............................................................................................................................................


Cili nivel jeni ne I AM POWER?

nivelin 1 te perfunduare harmonia familjare edhe trajnimin per trajnere

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Shpresa jon

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

6 ore

Sa here i keni degjuar DJUJ?

2 here

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

po disa dira te rujtura kompjutere

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

jan teknika per lirim te energjis negative si edhe per hapje te rrugve nervore te bollekut

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

ndodhe 3 por 1 rregullishte

Cilin e degjon ti ?

iam power

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

skam arrit ende

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

kam bere perpareim

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

po

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Jan perfkte shpresoi te jem ne mesin e tyre ne te ardhmen

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po

..............................................................................................................................................................


Cili nivel jeni ne I AM POWER?

1

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Une ndihem e bekuar qe zoti ma mundesoj te jem pjes e Une Jam Fuqia , perderisa ne e zgjedhim me te miren per veten tone me te larte ateher i bie qe Klubi I'M POWER eshte i duhuri nese deshirojm te rrisim veten tone!

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

Perveq qe lexoj librat qe jane ne nivelin 1 , gjithashtu edhe audiot degjoj edhe videot ne youtube te Mimozes

Sa here i keni degjuar DJUJ?

I degjoj me periudha , por shume e degjoj ndjenjat apo emocionet , ateher kur dua te vendos nje qellim nese e ndjej ta beje i degjoj vazhdimisht per 14 dite,cdo dite nga nje audio!

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po , cdo dite shkruaj .

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Lirimin e bllokimeve dhe programimeve te vjetra

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

Mengjes dhe mbremje , bej edhe meditimin!

Cilin e degjon ti ?

Degjoj ata qe e kane ate qe deshiroj une

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Nje here por nuk e perfundova kompelt , edhe pse ne audiot KT thot qe ne duhet te testohemi por une kam zgjedh ti bej te gjitha ushrimet audiot, per te shikuar se cfar ndikon me shume tek une ne ngritjen e vetedijes dmth i provoj te gjitha ushtrimet.

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Kane ndikuar shume , tani perveq ushtrimeve ne Im Power kam filluar te njoh shume persona ne fakt ata kane qene por si eshte ajo fjala kur nxensi eshte gati mesuesi paraqitet!

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Po ,por cdo here mesoj diqka te re sa here qe i degjoje kur vendos qellimin time.

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Vete fjala I M POWER tregon se.bashkimi dy e me shume mendjeve formon Fuqin

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po

.....................................................................................................................................................

Cili nivel jeni ne I AM POWER?

Te parin

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Esht shpija ime e dyt esht i mrekullushem

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

Mundohem maksimasisht te lexoj ose degjoj audio nganiher edhe seminare

Sa here i keni degjuar DJUJ?

4 her te plot dhe ndonje cd edhe mashum

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Ikam nxjerr po tani nuk po i nxjerri se po du me sfidu veten sa i di logjikisht

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Jan teknika shum te mira per heqjen e bllokimev qe mun ti kemi

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

Tapping ma shum

Cilin e degjon ti ?

Un degjoj at qe e kan arritur qe e dua un per veti

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Ni her e kam bo nuk ishte keq por jo 100% jo nuk edi sa ishte

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Po eshoh se cdo dit i kuptoj ma mir dhe ndihem ma esigurt

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Per qdo her mesoj diqka te re edhe pse i kam degjuar .

...........................................................................................................................................................


Cili nivel jeni ne I AM POWER?

Jam ne nivelin e 1

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Eshte klubi me i fuqishem ne planet 100% i vertet

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

cdo dite jam duke degjuar audio

Sa here i keni degjuar DJUJ?

shume here

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

kam nxjerr disa .

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Jan teknika per lirimin e bllokimeve

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

2 here ne dite por kishte raste qe dhe ndaloje .por tani prap e praktikoj 2 her ne dite

Cilin e degjon ti ?

Una degjoj njerzit qe kan qen aty ku jam une dhe kan arritur atje ku dua te arri une Ne funde une degjoj zemren time.

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

E kam ber 2 here dhe me ka ngel per 2pergjigje qe i kisha ber gabim

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Jam shume e lumtur per keto trajnime .pavarsisht se e kam kuptuar se ana negative e imja eshte shumee madhe por me perpjekje te vazhushme une do ja dal .Te jem e sinqert me veten une kam par disa rezultate ne gjera materiale por me e rendesishme eshte qe une kam krijuar paqe ne veten time dhe falenderoj Zotin dhe ju gjithashtu cdo sek e bej pa pushim

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

E kam kuptuar por sa her qe i degjoj mesoj prap gjera te reja e shikoj qe ka gjera dhe me shume per te mesuar

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Jeni te shkelqyera jane njerzit me te mire ne kete planet te quajtur toke

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Si te deshironi

.........................................................................................................................................................

Cili nivel jeni ne I AM POWER?

Une jam ne nivelin 1 ne I AM POWER

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

Falenderoj Zotin si fillim qe me mundesoj te jem pjese e keti klubi. Faleminderit per kete mundesi te madhe Zonjes se nderuar Mimoza dhe vajzave te klubit e ne veqanti Dorit . Klubi eshte drita ime qe tani me e shoh ne fund te tunelit ,une as qe e kisha pare asnjehere ate drite deri tani. Ju jeni drita ,bekimi ,lumturia,pastertia e shpirtit ,miresia e zemres ,suksesi dhe pasuria e mendjes dhe e shpirtit te njerezve .

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

Ne fillim nga nje audio ne dite ,ndersa tani.kembengul.ti degjoj te pakten dy

Sa here i keni degjuar DJUJ?

Po i degjoj per here te peste

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po.zakonisht kur jam ne shtepi duke i degjuar mbaj shenime dhe i rilexoj ato .

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Teknika TLS liron prohramimet negative nga nendija.dhe i zevendeson ato me pozitive .EFT teknika liron bllokimet tona ne mendjen tone dhe i len te shkojne ..

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

Zakonisht dy here ne dite ose me shume .Diteve te vikendit kur jam ne shtepi deri.ne 4 here . Duke e pasur parasysh rutinen ditore ,punen dhe si nene e vetme te them te drejten mezi kam fillu ti bej keto teknika .Me kembengulja e arrita dhe tani mezi pres te kthehem ne shtepi ti bej keto teknika

Cilin e degjon ti ?

Degjoj ata te cilet i kan ato qe une deshiroj .Degjoj njerezit qe kan deshmin fizike te suksesit

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Nuk e kam bere ende sepse mendoj se kam ende per te mesuar

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Ne filim as qe i kuptoja vetem thoja me vete eshte e lehte per ata te flasin sepse i kan te gjitha ne jete .Mirpo kembengula ti degjij audiot perseri e perseri dhe ashtu siq thote Mimoza ,sa here qe i degjoj i kuptoj me mire ,e me mire dhe ka diqka te re qe nuk e kisha vene re me pare .E kenaqur jam me veten sepse tani une i kuptoj me mire dhe kam filluar te kap veten kur mendoj per ato qe si dua,Jam shume me e qete ,falenderuese ,e relaksuar dhe nuk brengosem shume per sfidat e jetese sepse e kam kuptuar se qdo gje ndodh per te miren time ,sa do e veahtire qe duket .Por dua te mesoj me shume ,e me shume ,e me shume gjithmon .

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Mundem dhe dua te mesoj ,me.shume e me shume.Kevini madheshtor na meson te fokusohemi tek bazat .Kater konceptet baze per te arritur sukse .Cilin e degjon ti ?Degjoj njerezit qe kane deshmin fizike te suksesit .Indeksin e te mesuarit.Se duhet te kemi gadishmeri te larte per te mesuar dhe gadishmeri te larte per te pranuar ndryshimin .Trajnimin e shkallese se balancit .99 % jane mendimet (qellimet,enderrat,vemendja energjia,motivimi)Mendimi eshte pse e ke kete deshire te zjarrte dhe ne anen tjeter janr aksionet,veprimet se si duhet te veprosh per te jetesuar endrren ose qellimin .Kater hapat per te arritur deri te informacioni.Inkopetenca e pavetedishmr une nuk di ato qe nuk i di .Inkopetenca e vetefishme (une e di qe nuk i di ) qe do tw thote per here te pare po e ndegjoj kete informat .Kopetenca e vetefishme ( une e di qe e di ose po e mesoj )Kompetenca e pavetedishme (une tashme e di dhe me perseritje ,kjo ndodh automatikisht )Kam kuptuar se duhet te kemi nje qellim apo enderr te zjarrte dhe te ta ndjeme me entuziazem dhe me besim se do te realizohet .Une behem ajo qe mendoj ne te shumten e kohes.

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Fjalet jane te pakta ,qfar mund te thuhet per njerezit me shpirtmire ne bote ,ekipen qe ndajne driten e tyre me te tjeret,per juve qe bukurine e shpirti tuaj e shpalosni ne ndihme per te tjeret. Ju jeni mrekulli,jeni drite,embelsi ,shprese per njerezit.Ju dua shume ndjehem e bekuar .

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Sigurisht ndjehem e nderuar

..............................................................................................................................................


Cili nivel jeni ne I AM POWER?

Te parin

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

I mrekullushem

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

Mundohem sa ma shum te jam me to

Sa here i keni degjuar DJUJ?

4 her krejt disa cd edhe ma shum

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

Po por tani jo po e sfidoj veten sa po mbaj mend

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

Jan teknika qe larjgojn bllokimet dhe ndihmojn qe mos te kthehen ato bllokime

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

Ne fillimet emija deri 6 7 her etani 2 her

Cilin e degjon ti ?

Une i degjoj at njeri qe ka arritur rezultate ne te gjitha sferat e jetes ku deshiroj un per vete ti arri

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

Ni her ekom bo per te kalu te te niveli idyt por me duhet te jom 100% eun ikisha nja 4 pergjegjje te pa sakta

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

Nun esht keq hiq logjikisht po kuptoj se jam gjithnje ema mir dhe jan te mrekullushme

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

Cdo her kur i degjoj msoj diqka te re

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

Jeni ma t miret ne bot Jam e lumtur qe jom pjes e keti klubi

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po

.....................................................................................................................................................


Cili nivel jeni ne I AM POWER?

nivein e par

Cfare mendoni per I AM POWER si klub?

osht klub klub ku me esht ndrysuar jeta komplet e sho jeten krejt ndryshe sjom ajo qe kam qen perpara

Sa ore ne dite kaloni duke degjuar dhe lexuar materialet e I AM POWER?

dy ore deri tri

Sa here i keni degjuar DJUJ?

gati gjdo dit

A ke nxjerr shenime nga mesimet e I AM POWER? Nese jo, Pse?

po

Cfare eshte teknika TLS dhe EFT ne I AM POWER?

per lirim te bllokdave mendimev negative

Sa here ne dite i praktikoni Teknikat e mesiperme?

perdit

Cilin e degjon ti ?

mimoza thaqin

Sa here tu desh ta beje testimin per te kaluar ne nivelin 2...3....4 ?

ende jom parin dy her e kam ber

Sa te kenaqur jeni me rezultatet tek vetja me trajnimet?

shum

A e ke kuptuar qarte mesimet e Kevinit tek DJUJ?

po thujse permendsh i di

Jep mendimin tend per skuadren e I AM POWER.

jeni skuader e mrekullushme drit

A na lejoni ta shkruajme kete testemonial tuajin ne webfaqen tone?

Po

...................................................................................................................................................
141 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page