top of page
2023.PNG

Frika ka thyer shume njerez, mos u bej dhe ti nje prej tyre, ZGJIDH TA PARANDALOSH TANI.

E dijme te gjithe qe ne ditet e sotme, por jo vetem faktori nr 1, qe i ka bere njerezit te shkojne deri aty, ku ne gjendje te qete sdo te shkonin asnjehere eshte vetem Frika.


Ky mjet i fuqishem i djallit, ka thyer shume njerez, mos u bej dhe ti nje prej tyre, ZGJIDH TA PARANDALOSH TANI.

Momentalisht jam duke degjuar kete audio te fuqishme per te disajten here dhe cdo moment bindem qe keto materiale qe jane ne duart e mia jane 1000% TE VERTETA.


Keto materiale nuk te ofrojne peralla revistash qe veshet tane kane qejf te degjojne, por te ofrojne shume sakte se cfare eshte Frika, si ka vepruar dhe ndikuar ajo tek njerezit dhe se si i paralizon ata qe te qendrojne ne mjerim.


Lum kujt do i beri ne dore keto materiale te fuqishme qe ndodhen ne Nivelin 4 te I AM POWER.


Kjo audio serish me ka dhene nje mesim te fuqishem sot, pasi materialet qe jane ne IAM POWER cdo here qe ti degjosh, cdohere do te mesosh ndonje gjera te reja.


Nuk dua as ta coj neper mend se ku do te isha sot pa keto materiale, qe me kane kthyer ne JETE.


Jam e lumtur qe sebashku me ekipin dhe udheheqesen tone Mimozen i sherbejme ketij misioni te fuqishem, duke ju ofruar sa me shume njerezve keto informacione, pasi keto jane materiale nga DORA E PARE direkt nga BURIMI dhe 100% EFEKTIVE.


Po ti cfare pret per ta ndryshuar jeten dhe gjendjen ku je aktualisht, mos pret valle te besh para njehere?


Jo, ti smund besh para nese brenda nuk je aspak i qete, se pari do ndryshuar gjendja e brendshme dhe ky eshte fakt qe askush nuk jua tregon.


Frika ju vjedh kreativitetin, ju krijon simptoma fallco dhe gjithcka vetem tju mbaje ne kthetrat e saj, materialet ne I AM POWER ju japim metodat praktike si ta largoni ate.


Vendos tani dhe futu ne IAM POWER, jam e sigurte dhe ju jeni po ashtu qe nuk problem te mundesia ekonomike sesa eshte problem DESHIRA E ZJARRTE PER NDRYSHIM DHE VENDOSMERIA.


Nese sdo te kisha vendosur, te nisja kete rruge 2 vite me pare, nuk dua as ta imagjinoj se ku do te kisha perfunduar sot....


Shume dashuri dhe force ju dergoje qe te vendosni per te ndryshuar jeten tuaj. Per ju Dori Taci, antare krenare dhe e bekuar e ekipit me te fuqishem ne planet I AM POWER.


Vendos dhe kliko pa e lejuar friken te te ndaloj :https://www.mimozapower.com/aplikoni-per-iam-power


281 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page