top of page
2023.PNG

FUQIA E MENDIMEVE! SHERIMI I FSHEHUR NE NJE LIBER!

Updated: Jun 6, 2022


Me dt.04.06.2022 u mbajt trajnimi Falas me teme "Shero Mendimet, Shero Jeten" organizuar nga Iam Power Academy.

Nje trajnim fenomenal me pjesemarrje masive dhe te mrekullueshme, ishte nje prej takimeve me energjine me te mire te mundshme dhe nje paqe shpirterore qe u ndje tek te gjithe pjesemarresit.Ky takim u zhvillua ne formen e nje interviste mes anetares se Bordit Drejtues Iam Power zonjes Dori Taci dhe te ftuares tone speciale zonjes Burbuqe Raufi. Ishte nje interviste fantastike ku zonja Burbuqe autore Best Seller, i dha pergjigje shume pyetjeve.Bubuqe Raufi eshte autore e librit me te famshem ne Shqiperi dhe jo vetem "Fuqia e Mendimeve". Ky liber shkurtimisht tregon se si Burbuqe e kaloi semundjen qe e kishte para disa viteve dhe si ajo pati fuqine ta sheronte veten e saj! Ne kete liber gjithashtu Burbuqe tregon hap pas hapi menyren se si ne mund te perdorim fuqine tone te brendshme, te mendimeve tona per te tejkaluar cdo sfide qe na paraqitet!


Mirepo ne takimin qe e patem, pjesemarresit u kenaqen jashtezakonisht shume dhe me poshte do tju le disa nga komentet e tyre:


Pershendetje jeni shume te mira !♥️♥️♥️
pershendetje juve 🌟🌟🌟 dhe ja e lumtur dhe faleminderuese qe po jepni keto mesime te vlefshme per ne
NA KA BEKU ZOTI TE TE NDEGJOJME ,MIRNJOHESE PA FUND
Kete liber tash e kam blere
wow cfare mrekullie po degjojme sonte, ju lumte vajza. Burbuqe faleminderit zemer qe je me ne
Jeni te mrekullueshme te gjitha kam shume pak qe ju ndjek dhe me perconi vetem gjera shume te bukura , uroj te kete sa me shume njerez si ju sepse bota do ishte ndryshe😍
Une e kam lexuar dhe ja kam rekomanuar dhe tjerve, Super Liber eshte e falenderoj shume Burbuqen 🙏💗
Zoti me ka bere rju njoh kur une isha vertet ne moment kritik dhe ne moment me eshte shfaqur adresa Mimozes ne Fb
ju falenderojm pafund per gjith informacione te mrekullueshme ...jemi me fat qe ju kemi
Unë dua ta falenderoj pa mase zonjen Burbuqe, ka ardhur si magji libri i saj ne doren time dhe pastaj duke kerkuar kam ardhur ne i am power!❤❤❤
ua ça energjie po perçojme, nuk e besoni sapo hodha tani syte nga qielli dhe po shikoj copeza yjesh mbi koken time
Une e kam lexuar librin, ju jam shume mirrnjohese asht nje liber i pa pershkruar me ka ber te ndihem shume  me mire kur e kam lexuar❤️❤️❤️
Shuuuum shuum faleminderit na keni  knaq
Na kenaqet na dhuruat energji pafund
ju jeni Bekim per jeten time,falenderoj Zotit qe ju kam gjete
hera e pare qe degjoj per Buqen😊 qenka aq e mrekullueshme sa Mimoza, shume mirenjohese dhe falenderuese per gjithçka që ndat sot me ne
Mu me vjen kaq mire po kam mire qe keni nje moter tentille si Mimoza dhe une akoma me e lumtur qe gjendem mes jush .Respekte pa fund shume faleminderit
Shum faleminderit Zonja Burbuqe gezohem shum qe ju njoh jeni mrekulli,,do ta lexoj librim menjehere,,, urime Zoti ju bekofte per gjithcka qe beni 💜💝🌟😇🙏
faleminderit shume per pozitivitetin qe shperndan... zoti ta shperblej e dashur
Mimoza ju përshëndes nga zemra ,veqenarisht Burbuqe Raufin, kush ka motra botën e ka ju dua shum💋💋💋


Lajmi i mire eshte se Burbuqen do ta kemi pjese te shkelqyer te trajnereve motivues ne Iam Power, ndaj mund te rezervoni mentorimin me te ne butonin me poshte:
Gjithashtu, mos harroni, per cdo pyetje, ndihme teknike, seanca mentorimi ose takim me nje nga mentoret tane ne Iam Power, mjafton te na shkruani ne butonin me poshte:


Ne jemi miqte tuaj me te mire, qe ju ndihmojme te arrini sukseset qe i deshironi!

566 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page