top of page
2023.PNG

Hape zemren dhe Lirohu Pergjithmone! Java e peste e webinarit me Mimoza Thaqin!


Jemi drejt fundit te nje trajnimi i cili ka ndryshuar shume jete njerezish! Jemi ne javen e parafundit dhe nuk me besohet qe kane kaluar kaq shpejt javet.

Webinari intensiv 6 javor qe startoi ne Janar 2022 shenon neser javen e peste te tij ku ligjeruese do te jete njeriu qe te gjithe e duam fort, Mimoza Thaqi.


Mimoza ne kete puntate do te na flase per zemren, si ta hapim ate dhe te lirohemi pergjithmone?!


Me detajisht:

Si te hapim zemren.

Si te lirohemi nga “ burgu mendor”.

Rruga e nje shpirti per te perjetuar liri.

Dashuria eshte celsi.

Teknika per hapje te zemres dhe perjetim te fuqishem te dashurise.


Java e peste: Mimoza Thaqi- Hape zemren dhe clirohu pergjithmone.


Mimoza eshte njeriu qe me misionin e saj po ndryshon jeten e mbare shqiptareve kudo qe ndodhen. Me punen dhe dashurine e saj po ben te mundur qe secili njeri qe deshiron me te miren per veten e tij, te kete mundesi ta marre ate!


Mësoni më shumë në trajnimin 6 Javor ne butonin blu!
82 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page