top of page
2023.PNG

Histori Suksesi

Pershendetje Fillimet e mija në Oriflame Para disa viteve u bëra pjesë e kompanis Oriflame dhe ajo ishte zgjedhja më e mirë në jeten time, E bukura,klasikja dhe ndjesija e mire,janë ato që përfaqësojne punen ne Oriflame.

Fillova me pak duke mos u ndalur asnjëherë përkunder sfidave,deshtimeve,lodhjes në punë,po vazhdova dhe kurrë su ndala sepse punën që e beja e doja me shpirtë dhe zemër, gjithmonë kisha besim dhe shpresoja sepse diku thellë ne shpirt e dija që do t'ia dal,kisha vënë qellim vetês sime të arrija statusin më të lartë të mundshëm drejtor i pavarur ne Oriflame dhe ate e arrita në vitin e kaluar ai ishte suksesi im më i madhë statusi Drejror, çdo mundë shperblehet por sdo ndalem me kaq, do vazhdoj edhe suksese të tjera.

Në hapat e mi drejt suksesit rol të veçant ka edhe mentorja ime e dashur Mimoza Thaqi dhe grupi I Am Power ku isha antare e tij,këshillat seminaret,trajnimet,auddiot, videot, librat e ne veqanti shkrimet dhe trajnimet e Mimoza Thaqit kanë qenë qelsi per susesin tim,aty mësova shumë pêr jeten për punen,për suksesin,mësova se dështimi të bënë më te forte,se atë që donë e arrinê,se puna pandalshme dhe dashuria per punen,shperblehet,aty gjeta vetem energji pozitive,motiv,dashuri dhe fitova vetëbesim falë Mimoza Thaqit i jamë falenderuese dhe mirënjohse gjatë gjithë jetes time,për gjithë ato që ka bërë per mua,ku falë saj arrita aty ku kisha qellimin dhe të jem e suksesshme, e falenderoj nga zemra si dhe të gjithë shoqerin e grupit I AM Power.


Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Xhensila Gora: +49 1521 8119596

Nertila Zaranjaku: +39 380 159 2319

Ju mirëpresim të ritemi bashkë

Suksese

Iam Power

377 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page