Ja su u del boja te gjitheve!

Ja su u del boja te gjitheve, para disa ditesh e ndava nje video te David Wilcock jo kete te fundit por pjesen e 3 ku flet per Pandemine, dhe ju kerkoj ndjese nese ju kam corientuar.


Por perderisa anetaret ne Iam Power jane te trajnuar sakte e kishin verejtur se ne minuten 50:05 ( i thote gruas se tij Say Some shit- Thuaj pak mut)

Ky person e ben kete vetem per te perfituar para, nuk eshte bere per ti besuar askujt.) Edhe pse nganjehere na pelqejne fjalet e bukura qe thote dikush dhe genjehemi nga fjalet por nuk duhet te bejme dicka te tille pa vertetuar faktet. Edhe pse ky nxirte shume fakte nga shume burime thoshte por te vertetetes nuk i ik askush. Ajo del aty ku nuk ta merr mendja. Marr pergjegjesi personale pse ndava kete person me disa nga ju. Tani eshte e juaja a do ta degjoni me tej ose jo.191 views

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌