top of page
2023.PNG

Java e katert starton me temen Ankthi!Java e katert e webinarit intensiv 6 javor "Lirohuni nga çdo pengesë dhe hape zemrën për dashuri" pasohet nga tema, Ankthi, dhe kete jave do te shkelqeje vajza tjeter e bordit drejtues ne Iam Power, Marsida Toptani.


Interesant është fakti se Marsida drejton një biznes në fushën e shërbimeve financiare dhe fiskale, dhe njëkohësisht është thellësisht e dashuruar pas Psikologjisë/Motivimit/Fuqizimit.

Marsida eshte nje vajze me vizion dhe me nje zemer te madhe dhe per kete jam e lumtur per rrugetimin e saj ne Iam Power!Ne javen e katert do te kemi:

  1. Cfare eshte Ankthi si koncept.

  2. Cilat jane simptomat e nje crregullimi ankthi.

  3. Cili eshte dallimi mes Ankthit dhe Depresionit.

  4. Si ndikon Ankthi ne jeten tone.

  5. Sherimi nga Ankthi me vetem 9 hapaMësoni më shumë në trajnimin 6 Javor ne butonin blu!

35 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page