top of page
2023.PNG

Ju Falenderojmë të gjithëve që ishit pjesë e Webinarit “ SI TË BËNI PARA SI NJË TRAJNER MOTIVUES"

Ju Falenderojmë shumë të gjithëve që ishit pjesë e Webinarit mbrëmjen e djeshme “ SI TË BËNI PARA SI NJË TRAJNER MOTIVUES? Mësoni artin e të qenit një profesionist në fushën e Motivimit.

Një lumturi dhe kënaqësi në bashkëbisedimet me ju, e papërshkrueshme. Jeni të mrekullueshëm ju që e doni zhvillimin, suksesin dhe lumturinë në jetën tuaj dhe të shpërndani atë tek të tjerët. Sepse gjithçka dëshironi mund ta keni.

Ps: Mos harroni, Roma nuk u ndërtua brenda një dite! Filloni tani, qëndroni konsekuent dhe ndërtoni një perandori për veten tuaj.

Faleminderit secilit prej jush Webinarin do te mund ta rishikoni ne ditet ne vazhdim te pjesa e trajnimeve falas: https://www.mimozapower.com/anetaret-iam-power


Testemonialet e pjesëmarrësve:


GRESA: un jam niveli 1dhe ende nuk jamgati me duhet shum pune dhe kohe tearrij por do e arrij te jem trajner motivuespor kam nevoj per nje energji ddhe trajnim biznesi

01:35:48 Fashion ableNFun32: Duhet ta provoj por deshira ekziston🙂


01:35:51 Agron Hamiti: Une dua dhe besoj shume ne kte mision, sepse perveq se eshte profesion,eshte dhe mision.


01:37:32 Aurel Llozhi: te jesh trainjer motivues mendoj se te lumturon dhe kenaqesh kur shikon se sa te lumtur dhe te motivuar jan personat me te cilet punon


01:37:32 Shukrije Celaj: Edhe une deshiroje dhe besoje ne cdo gje motivuese


01:39:00 Zoom user: poo dhe un duua


01:40:04 Anila Isufaj: E kam shume per zemer ,e dua shume po nuk e di nese mundem


01:40:21 liljana kajmaku: E deshiroj dhe une . Mendoj se kam durimin dhe marr shume kenaqesi kur bej dicka te mire per te tjeret dhe kam ndikim pozitiv tek njerezit.Me duhet te mesoj shume per kete rrugetim.Me trajnimin nje ne nje besoj mund tia dal.❤💋🙏


01:40:49 I AM POWER: Nese zemra te thote eshte ee sigurte qe do mundesh. 100%


01:45:49 GRESA: a mund te mar fjalen te ndaj nje falenderim ndaj mimit kam obligim


01:53:33 Erisa Bujari: Po Gresa, do ta kemi nje moment ne dispozicion 🌺


01:56:36 Mevlyde: Faleminderit Mimoza per kete webinar te mrekullueshem!


02:04:49 Jeti Cobaj: A kemi mundesi me e ndegju Audion edhe njeher per ne qe kemi hyre me vones ne Webinar ?02:24:50 Fashion ableNFun32: Faleminderit shume Mimoza je e mrekullushme .Ju ndjek,dhe do ju ndjek gjithmone


02:26:03 Gresa: da te doja shume por nuk edi se cme dridhet zeri kur flas ne grup njerezish dhe kur jam e vetedijshme per kete hutohem pastaj.


02:28:38 Anila Isufaj: flm shume jeni vertet e mbrekullueshme morenjohje pa fund !


02:28:52 iPhone von Bedrije: Pershendetje Mimoza.Edhe une jam e intersuar por mendoj se do flasim ne trajnimin e ardhshem.Faleminderit per pozitivitetin qe shperndat sod.🙏🏻😘😘


02:29:13 iPhoneMedija: Pershendetje Mimoza Dori Marsida Erisa une jam momentalisht ne nivelin 2 dhe jam anetare e e 3 niveleve dhe mendoj se me duhet ende te pregatitem


02:31:12 nazlije tahiri: Mimoza, faleminderit shume per webinarin dhe ju pergezoj per punen dhe energjine pozitive qe ndani me ne! Jam shume e lumtur qe jam anetare e Im power dhe me pelqen shume ky profesion, sepse, perveç qe mund te rritesh ne aspektin personal dhe profesional, mund te ndihmosh edhe te tjeret, çka mua me jep shume kenaqesi kur iu ndihmoj te tjereve, gje qe e bej vazhdimisht! Faleminderit shume, te uroj shendet dhe shume suksese ne punen e juaj!


02:32:23 bruna aliaj: Doja tju pershendes MImoza...dhe tju falenderoj per entuziasmin qe ju shperndani nepermjet IAMPOWER Ju ndjek per optimizmin e papare qe keni e ndoshta e gjej veten ne perputhje me kete. nuk them se kam shume mungesa ne jete por kjo nuk kushtezon te ndjekesh IAMPOWER edhe per kenaqesine e te ndjerit MIRE.


02:33:02 bruna aliaj: Faleminderit MIMOZA


02:33:35 bruna aliaj: nese me lejon te falenderoj edhe Marsiden qe eshte aq shume e duruar me mua.


02:33:47 bruna aliaj: SHUME FALEMINDERIT....


02:38:18 Zana’s iPad: Faleminderit tani ju kthyem shkolles prap se e kishim harruar po kjo shkolla ne I am power eshte fantastike


02:38:26 Eli’s iPhone: Mimi je dashuriiii ! Me fat qe jam pjese e I am power


02:38:45 Redmi: Përshëndetje ju falënderoj për këtë takim


02:39:35 Jeti Cobaj: Faleminderit Mimoza <3 <3 <3


02:40:28 Zhaneta /ZhM: Faleminderit Mimoza ishte weginar i mbrekullushem


02:40:59 Ramadani Shpresa: dhe ju ka hije shummmmm


02:41:03 Ramadani Shpresa: ❤️❤️❤️❤️


02:41:03 Galaxy J7 (2016): Prsh jeni te mrekullueshme o ZOT sa energji te mrekullueshme na jepni...jemi me fat qe jemi me ju mrekulli..♥️♥️♥️


02:41:05 Gentjana cako: Pershendrtje ishit te mrekullueshem faleminderit per energjit pozitive qe percjell02:41:18 liljana kajmaku: ❤❤❤Dori🙏💋


02:41:31 Ramadani Shpresa: autopiloti vjen


02:42:48 iPhone: pershendetje te gjitheve Faleminderit Moza per cdo gje dhe ju vajza qe gjithmone jeni gadi te na ndihmoni 🌸🌸💕💕Diana Gjokaj


02:43:48 iPhone: Shume Faliminderit Mimoza kam vetem ca dite qe ndigjoj vidiot e tua dhe kam Mar krejt dicka ndryshe dhe shoh qe jam gati te ndryshosh 🤗🤗👑🌟❤️


02:43:54 Isbjana: faleminderit per kete energji pozitive jeni te mrekullueshme...

02:46:22 nazlije tahiri: Tani pak humor,


02:51:26 Galaxy J7 (2016): ju jemi mirnjohes per gjithe punen tuaji madheshtore qe beni per ne ..sepse nivelet e juaja jane dhurata ..nuk ka te paguara


02:52:21 Zana’s iPad: kjo Nat Ishte madheshtore


02:53:08 iPhone: po nese Ti marim te tria nivelet cfar do na dhuroje 🤗🤗


02:53:31 I AM POWER: na kontaktoni ne inbox


02:54:15 iPhone: ok , ishte kenaqesi te isha me ju si nje familje Faliminderit


02:54:19 Galaxy J7 (2016): te lutem na beni serish si sonte me shpesh 🙏🙏🙏


02:54:25 iPhoneMedija: Faleminderit shum Mimoza te dua shum dhe te jam shume Mirenjohese dhe shpresoj te takohemi ne Seminare lıve te dua


02:54:33 GRESA: mimiper mua ende eshte eneder bashkbisedimime ty metvertet jam falenderuse pa fund por ende se besojqe ndodhi me te vertet


02:54:57 Diana Bellanica: ju jam Falenderuse e madhe per kete seminar ju dua shum

02:55:51 Gresa: faleminderit shume per kete webinar te shkelqyer,ju pershendes nga ❤

02:56:21 Mirvete: Je e mrekullueshme 😘😘


02:56:23 liljana kajmaku: Shume dashuri per ju ! Mirnjohje pafund! Me fat kushdo qe eshte pjese e IAmPower!Faleminderit yje


02:56:56 Shukrije Celaj: Mimoza ju falenderoje shume per kete vebinar, u ndjeva per mrekulli me juve, je frymezim i shume njerezve! Qofsh e bekuar gjithmone!🙏 Te perqafoje shume!🤍


02:57:11 audarela: shume shume faleminderit per cdo gje qe ndate me ne sonte ty dhe te gjitha vajzave te ekipit , duate flenderoj ne vecanti Marsiden per durimin qe ka patur me mua , de Dorin qe me ndihmoi per marjen e librave .02:57:28 Zana’s iPad: faleminderit shum naten e mire jeni 1


02:57:33 Zana’s iPad: ❤️❤️


02:57:48 nazlije tahiri: 🙏👍


02:57:54 Zhaneta /ZhM: ❤️❤️❤️


02:58:03 Zhaneta /ZhM: Faleminderit


02:58:10 iPhoneMedija: Skemi te fryme me Ju


02:58:22 iPhone: Faliminderit Marsi dhe Mimoza dhe te gjidhve
321 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page