top of page
2023.PNG

Ju mendoni se pa bere asgje per te mesuar neser do te zgjoheni dhe do ti dini te gjitha?

Ju mendoni se pa bere asgje per te mesuar neser do te zgjoheni dhe do ti dini te gjitha? Mund te ju ndodh perndritja po kjo ju ka ndodhur vetem 5 ose 10 personave ne gjithe historine e kesaj bote.

Shanset 1 ne 1 bilion ju te perndriteni edhe me te vogla se te fituarit te llotarise.

Por shanset qe te mesoni i keni qe sot te vendosni te beni dicka ndryshe dhe kjo ju ben te perndritur aty per aty momenti kur ju te doni vertete te mesoni dicka.

Dhe duke ditur se shumica nuk duan te mesojne kjo menjere ju rit 100 nivele me larte se te gjithe.

Vertete une se kuptoj dhe asnjehere se kam kuptuar pse njerezit jane keshtu si jane, se kuptoj pse thone se dicka nuk eshte ne regull me boten!

Nje psikiater njehere tha nuk duhet te pyesim se cfare nuk shkon me ne por cfare eshte e duhur me ne?

Asgje nuk eshte ne regull me ju.

Kur ta kuptoni kete atehere mund te thoni se tani po ec drejt zgjimit dhe perndritjes-iluminimit-ndricimit...

Ndava nje pjese te asaj qe do te flas 9 ore neser ne webinarin e radhes qe organizon Iam Power.309 views0 comments

Kommentarer


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page