top of page
2023.PNG

Ju nuk mund edhe te imagjinoni se cfare bote eshte kur ju ndryshoni kendveshtrimin tuaj...

Ju nuk mund edhe te imagjinoni se cfare bote eshte kur ju ndryshoni kendveshtrimin tuaj, ju nuk mund ta imagjinoni se sa bukur eshte kur ju vendosni te shikoni vetem te miren ne cdo gje, po do te duket sikur jeton ne 2 realitete, ate te Iam Power dhe ate qe e shikon me sy.

Po ate qe shikon me sy po e shikove me syte e Iam Power do te mahnitesh sa gjera te bukura ka qe asnjehere me pare si ke verejtur.

Eshte nje fije e holle e padukshme qe ju ndan nga kjo qe te perjetoni jeten qe gjithne deshironi...

Po valle e deshironi ketu eshte pyetja madhore?

Sepse cdo njeri ka ardhur ketu te perjetoje gjera te ndryshme qofshin pozitve ose negative... nese mjaftojne deri me sot ato negativet dhe vertete doni te perqendroheni ne pozitive na kontaktoni.

Jemi stafi me i pregaditur per te ju pergjigjur pyetjeve tuaja dhe per te zgjidhur bashkerisht me ju ate te cilen ju e deshironi.149 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page