top of page
2023.PNG

Kam filluar te qaj mu ka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe s'mundeni edhe aty....

Cfarë thonë pjesëmarrësit në Konferencën: Lironi Aftësitë tuaja

Falemenderit e dashur Mimoza shum emocionuse kur ju ndigjova në fillim qe thojshit mjaft u ankuat kjo asht shum e vertet sdua ma te ju ndegjoj tu ankuar se kerkush nuk ju ka faj fajet i keni ju kam filluar te qaj muka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe smundeni edhe aty muka mbush zemra vaj dhe syt me lot dhe ato fjal qka i flet dhe kto mesime qe naj tregon shum jan te verteta dhe motivuse qe tri dit jam krejt ndryshe sa po me shkon mendja tek negativi meniheri po i them vehtes mjaft ti je mir dhe nuk ka mundesi për te mujtur per te shtypur zemren tande dhe dje ne ora 6:30 jam zgjuar dhe meniheri jakam nisur per ti shkruajtur fal Zotit kam filluar te ndryshoj spo them 10.me 10. Por 5.me dhe po besoj qe dotja arri qellimet e mija fal Zotit dhe juve e dashur Mimoza ju falenderoj pa fund dhe jam mirnjose e Zotit dhe e juaj ter jeten ju deshiroj nje nat te qet dhe te mir te gjithve besoj se ndegjohemi prap ne konferencen e ardhsheme me shum suksese❤🙏😘😘😘


P.S.: E mbrojme identitetin e anetareve ne Iam Power, prandaj nuk publikojmë emrat e tyre.


Nëse doni të bleni videot e Konferencës dhe të mposhtni përgjithmonë frikën dhe jetën e mjerueshme pa Vetëbesim: APLIKONI KËTU TË JU INFORMOJMË ME OFERTAT E RRADHËS:
384 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page