top of page
2023.PNG

Kam zbulu si mund te ndjehemi mirë e te mendojm pozitivisht.

Mirmengjess Erisaa

Si je.

Doja te te them qe kam ber gjen me te miree te mundshme qe jam anetaresuar ne Iam power. Jam shum e lumtur

Kam zbuluar cdo gje bazike ne audiot deshira juaj urdheri juaj.


Kam mesuar si praktikohet ligji I Terheqjes qe cdo gje qe deshiron do te vij vetem mos mendo si do te vijj... Uuauuu

Keto audio Jan fantastic.

Te falenderojj me gjith shpirt po mos te ishe ti qe te Me ktheje pergjigje kur te fola unu nuk do isha anetare sot...

Te jam shum mirenjohese zemer 🙏❤️❤️❤️

Fale teje dhe Mimoza jam shum e lumtur...

Te perqafojj ❤️. Jam shum e emocionuar 😍


P.S.: E mbrojme identitetin e anetareve ne Iam Power, prandaj nuk publikojmë emrat e tyre.


Nëse doni të bleni videot e Konferencës dhe të mposhtni përgjithmonë frikën dhe jetën e mjerueshme pa Vetëbesim: APLIKONI KËTU TË JU INFORMOJMË ME OFERTAT E RRADHËS:633 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page