top of page
2023.PNG

Karakteri im nuk më lejoi që të përshtatesha me produkte fallco. Ndricohu bukur

Kam filluar aktivitetin në vitin 2001 i nxitur prej një biznesmeni gjerman i cili kishte linjë prodhimi të disa materialeve elektrike.

Me produktet e markës Gayer fillova aktivitetin në Tiranë.

Vështirësi të mëdha pata në fillim sepse tregu kërkonte produkte të lira dhe produktet që unë tregtoja i fallsifikuan në Kinë.

Karakteri im nuk më lejoi që të përshtatesha me produkte fallco dhe biznesi im vuante.

Tani kam marrëveshje me një kompani të prodhimit të artikujve të ndriçimit led marka witoone.

Kapitali jo i mjaftueshëm që disponoj dhe sinqeriteti që më karakterizon nuk e lejon biznesin që të kap bollëkun që i takon(të paktën kështu besoj unë).

Por përsëri them se ky biznes e ka ndihmuar familjarët e mi të mos jetojnë në varfëri.

Besoj se ditë më të mira do të vijnë për biznesin tim falë situatës më të favorshme që Shqipëria është.

Si nga zbatueshmëria e ligjit por edhe nga rritja ekonomike e shqiptarëve.

Kontakt në:


Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Ju mirëpresim të ritemi bashkë Suksese Iam Power142 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page