top of page
2023.PNG

Kjo eshte magjia e Eventeve live krijuar nga Iam Power per Ty!

Dhjetori magjik i festave ka trokitur ne Iam Power✨

🎁Oferta dhe dhurata speciale ju presin Kjo eshte magjia e Eventeve Live krijuar nga Iam Power per Ty!


🎆Aty ku mbizoteron: Dashuria, Paqja, Gezimi, Buzeqeshja, Surprizat, Dhuratat, Energjia pozitive me e fuqishme qe ju ka depertuar ndonjehere ne gjakun tuaj, Kthjellimi ne gjithe bukurite e jetes, Pasioni per te eksploruar me veten dhe jeten.

🔖Ne eventet tona live, ju ZGJONI FUQINE MADHESHTORE QE KENI BRENDA.

🔖Ne eventet tona live, ju NJIHNI VETEN TUAJ, ATE QE KENI HARRUAR SE JENI.

Ne eventet tona live, ju RRITENI NE CDO ASPEKT.

🔖Ne eventet tona live, ju NJIHNI SHUME NJEREZ POZITIV.

🔖Ne eventet tona live, ju DO TE DONI ME SHUME VETEN.

🔖Ne eventet tona live, ju DO NISNI NJE KAPITULL TE RI TE JETES SUAJ.

🔖Ne eventet tona live, ju FILLONI TE AVANCONI SHUME NE CDO ASPEKT TE JETES.Mos me besoni mua sepse une po flas cfare une kam perjetuar, dhe se si e gjithe jeta ime ndryshoi.

Pasi ta provosh do flasesh njejte si une, te siguroje 100%

✳️Shansi juaj i mrekullueshem per ti perjetuar keto emocione eshte ne daten 18-19 Dhjetor 2021.


🎥 Ju inkurajoj te lexoni gjithcka eshte shkruar, pasi nuk eshte rastesi qe ky postim u shfaq para teje.


240 views0 comments

Comentários


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page