top of page
2023.PNG

Lajmërim Javor në Iam Power!!!


Sa vlen jeta jote per ty? Po situata ne te cilen gjendesh?Vazhdo leximin, une kam dicka shume shume te rendesishme per te te thene!


Nuk behet fjale per nje trajnim te thjeshte, behet fjale per shnderrimin e jetes. Behet fjale per driten ne fund te tunelit dhe TI je AFER KESAJ DRITE!!!!


Qellimi i ketij trajnimi intensiv?? Ja ku eshte:

  • Te ju tregojme hap pas hapi cdo detaj lidhur me lirimin nga pengesat, barrierat, ndjenjat e ndryshme qe jeni duke perjetuar, mendimet negative, etj…

  • Te shkojme se bashku ne rrugen per hapjen e zemres, ne menyre qe dashuria te zgjohet tek ju.

  • Ky kurs eshte ndertuar mbi bazen e asaj, se cfare shoqeria jone eshte duke kaluar dhe perjetuar. Deshmi te shume personave te cilet, perpos gjithckaje kane ngecur ne udhekryq dhe sdijne se cilin drejtim duhet ta marrin.

  • Njerez te cilet vuajne nga ndjenja e : vetevlersimit te ulet, fajit, mospranimit te vetes, egoizmit te tepruar, xhelozise, urrejtjes ndaj vetes dhe te tjereve.


Ne audion me poshte gjej detajet qe te duhen per mundesine tende, per vendin tend dhe per shansin tend me te madh!Tani qe u ktheve po mendon se si do tia besh apo? Epoo me lejo te te them se nese do vazhdosh per shume gjate te mendohesh, shanset e tilla do te te kalojne para syve dhe do te largohen nga ti ne heshtje!

Prandaj Bej Aplikimin tend tani dhe rezervo menjehere vendin tend! Sepse ti e meriton!!!

91 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page