top of page
2023.PNG

Larmerim lidhur me Trajnimin: "Çlirohu-nga problemet me paratë përgjithmonë"PJESA 3

Pershendetje te dashur njerez te mrekullueshem!


Kemi gjithmone forcen dhe driten te rikthehemi dhe te mos ndalojme kurre!


Prandaj sot ju njoftoj qe rifillojme Trajnimin per Parate, si cdo te Premte ne oren 18:00.


Ne oren 15:030 do te transmetohet pjesa e dyte e ketij trajnimi prandaj ju lutem te kyqeni ne kete orar dhe ta shikoni.

Sot kemi pjesen 3 dhe mezi pres tju tregoj mesimet e cmuara qe kam pergatitur per ju.


Nëse jeni pjesë e këtij trajnimi duhet të kishit marrë një email me linlun për në Zoom.

Nëse emaili nuk ju ka ardhru ju lutem kontaktoni vajzat e skuadrës Iam Power në:


Kontakt tel/viber/whatsup/signal: Shqipëri: +355682081116-Marsida +355676533556-Erisa +355696820081-Dori Itali: +393801592319-Nertila

Nëse ju akoma nuk e keni marë këtë trajnim të fuqishëm na kontaktoni të ju njoftojmë si ta ndiqni.


Shihemi në suksese


Mimoza157 views0 comments

コメント


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page