top of page
2023.PNG

Lirohuni nga çdo pengesë dhe hape zemrën për Dashuri!!

Updated: Jan 16, 2022Sa vlen jeta jote per ty? Po situata ne te cilen gjendesh?


Vazhdo leximin, une kam dicka shume shume te rendesishme per te te thene!Nuk behet fjale per nje trajnim te thjeshte, behet fjale per shnderrimin e jetes. Behet fjale per driten ne fund te tunelit dhe TI je AFER KESAJ DRITE!!!!  • Kam ankth dhe sdi si te dal nga kjo gjendje.

  • Vuaj nga depresioni, si mund te me ndihmoni.

  • Kam probleme me kujtesen, kam degjuar qe ju keni ndihmuar shume njerez, si mund te me ndihmoni dhe mua.

  • Jam duke kaluar nje periudhe te veshtire pasi, nuk mundem do te shkeputem nga e kaluara.

  • Kam shume te veshtire te fal personat qe me kane bere keq.

  • Kam mendime negative dhe mosfokusim ne jeten time, si te dal nga kjo situate.

  • Si mund te meditoj ne formen e duhur, pa e demtuar trurin.

  • Dua te jetoj ne tani, si mund te fokusohem.

  • Si te perballem me realitetin qe jam cdo dite dhe me njerezit qe vetem flasin negativisht

Atëherë zgjidhjen e ke në maje të gishtave!


Atëherë drita ne fund te tunelit eshte AFER dhe TI je AFER KESAJ DRITE!!!!157 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page