top of page
2023.PNG

Live sot ne Zoom te mirepresim, ky eshte linku per ta ndjekur...

JAVA BOOM NE IAM POWER.

Cdo dite nje kurs FALAS per ty! Regjistrohu dhe merr linkun me poshte qe te behesh pjese e nje mrekullie qe gjithmone e ke kerkuar!


Sonte do te flasim per Inspirimin dhe Librat. Nje koncept I ri qe do te te shnderroje menyren se si ti I percepton disa gjera.


Nese te intereson, ky takim eshte per ty!

Te presim.


Linku

Time: May 9, 2021 09:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 846 1291 8362

Passcode: 982999

Tema: Inspirimi dhe Librat

Erisa Bujari & Diana Bellanica & Suzana Muriqi112 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page