top of page
2023.PNG

Live sot ne Zoom te mirepresim, ky eshte linku per ta ndjekur...

JAVA BOOM NE IAM POWER.

Cdo dite nje kurs FALAS per ty! Regjistrohu dhe merr linkun me poshte qe te behesh pjese e nje mrekullie qe gjithmone e ke kerkuar!


Sonte do te flasim per jeten qe meritojme dhe nga te fillojme. Si te fillojme nga ku jemi, si te kemi nje fillim te ri me I Am Power?


Nese te intereson, ky takim eshte per ty!

Te presim 😉


Linku 👇👇

Join Zoom Meeting


Meeting ID: 844 3834 8976

Passcode: 167794

Tema: "Ndryshim - Riprogramim - Jeta qe duam dhe meritojme"

Nertila Zaranjaku Nazlije Tahiri Nadire Ejupi236 views0 comments

Recent Posts

See All

Commenti


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page