Mbani mend nje gënjeshtër mund ti vras 1000 të vërteta.

Po ti ju ndihmove , po ti ju bere mire, por ata kishin dyshime në vete dhe kur edhe dikush tjetër ju tha një gënjeshtë për ty ata u larguan pranda ti thuaj:


Sot merr fryme ndryshe, Sot je më i lirë, sot mendon më qartë. Sot ti ju the lamtumirë shumë vetive që nuk të lejonin të ecje në jetë. Dhe ju thua atyre njerëzve të cilat të sollën shumë mësime të fuqishme në jetë, duke të kundërshtuar, duke të nënvlersuar, duke të ofenduar, duke u larguar kështu:

Edhe ti doje te shkojsh, ok shko. Shko vetja ime mosmirenjohese e pasqyruar te ti, shko...merri me vete edhe miqt tu per te cilet nuk kam me nevoje, merre ziline, lakmine, xhelozine, friken, budallakine, tradhtine, genjeshtren, varferine, injorancen.

Me shume dashuri ju them lamtumire ju do te shkoni e vendin tuaj do ta marrin me miliona e miliarda njerez te tjere qe kane dashuri e drite... sa mire qe mendove se mesove se mund te jesh e mire...por ka akoma veti qe duhet ti perpunosh....shko une te le te shkosh me shume dashuri.😍🙏😍

476 views2 comments

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌