top of page
2023.PNG

Me ate mesazh, me larguat gjithe friken qe me kishte mberthyer ate kohe, shume faleminderit Mimoza

Pershendetje e dashur Mimoza

Une jam Anila Miraka antare e platformes motivese " I AM POWER" niveli i pare.

Une dua te bej nje mesazh falenderues per ju.


Ju falenderoje dhe shume mirenjohese ndaj jush, qe Zoti te dergoi ne jeten time per te ndricuar hapat e mi tani e mbrapa, nepermjet ketyre informacionevete fuqishme qe po mesoje nga ju.


E vetmja gje qe ka kuptim tani ne kete jete per mua, mbas largimit te bashkeshortit tim nga kjo jete eshte rruga e investimit ne vete.Njohja per here te pare me ka qene kur ishit e ftuar ne nje emision televiziv ne 11 Maj 2019 Xing me Ermalin. Thone qe kur nxenesi eshte gati mesuesi paraqitet.


Qe nga ai moment, nje drite ndricoi mendjen time dhe fillova te ndjek cdo video tuajen ne Youtube.Nuk eshte nje rrugetim i lehte, sic e dini dhe ju nga eksperienca juaj."Djalli" ose energjia negative qe permend Napoleon Hill, tek Mposhtja e Djallit, ka bere shume truke per te me larguar nga ju edhe nga ky drejtim qe une do te marr.


Shume gjera te renda me kane ndodhur, por me rendesi eshte qe jam e vendosur te hec perpara dhe te vazhdoje me kete errugetim ku jam nisur. Zoti po me drejton drejt jush. Mesazhi me i bukur qe kam marre per ngushellim, per largimin e bashkeshortit tim nga kjo jete, ka qene nga ju.


Me ate mesazh me larguat gjithe friken qe me kishte mberthyer ate kohe. Shume faleminderit Mimoza, mirenjohje pafund per ju. Ke emrin e luleje te bukur edhe ti je e bukur nga brenda dhe jashte. Je drite e paster e burimit krijues, je diell qe po ndricon shume zemra. Zot faleminderit qe me ka dhene mundesine tju njoh. Perulesisht mirenjohje per ju Mimoza.


Mesazh mirenjohes shkruar nga : Anila Miraka, Antare e I AM POWER Niveli 1.130 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page