top of page
2023.PNG

MENDIMET DHE CILESIA E TYRE! SI E NDIKOJNE ATO JETEN TONE???Mendimet dhe cilesia e tyre dakort por... si e ndikojne ato jeten tone?

Kur duhet te marrim kthese te forte ne perballje me situatat negative?

Cfare e ndryshon jeten e nje personi ne pak sekonda?

Sa e lehte eshte te kthehet fokusi nga pozitivja?


Shume pyetje apo jo??? Eh po, shume pyetje jane dhe nuk i kam vetem une...i kemi te gjithe ne...te gjitheve ne na lindin keto pyetje kur behet fjale per cilesine e jetes tone.


Dhe te gjithe ne jemi dakort se e duam jeten qe ta kemi akoma me te bukur, akoma me te gezueshme, akoma me te mire dhe fundja...pse jo? E meritojme dhe e dime kete, thjeshte rrugen deri aty nuk e njohim mire.


Kjo eshte arsyeja pse Iam Power vjen cdo here ne ndihme dhe prane nesh, me evente te ndryshme, me seminare dhe webinare te jashtezakonshme te cilat i japin shkelqim akoma me shume rrugetimit tone te bukur!

Kjo eshte arsyeja pse neser me dt. 04.06.2022 ora 20:00 te gjitha pyetjet tona dhe shume te tjera do te marrin pergjigje. Neser do te mesojme shume gjera...ju premtoj per kete!


Por ku?

Ne Zoom, ne oren 20:00 me te ftuaren speciale, autoren Bestseller Burbuqe Raufi.

Do te kemi nje trajnim te fuqishem krejtesisht falas per anetaret dhe jo anetaret ne Iam Power!Regjistrohuni ne linkun e meposhtem pasi pjesmarrja eshte e kufizuar:


Trajnimi: SHERO MENDIMET, SHERO JETEN!

FALAS PER TE GJITHE.
Po kush eshte Burbuqe Raufi? Gjithcka duhet te dini per te ftuaren tone speciale e gjeni ne butonin me poshte:


70 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page