top of page
2023.PNG

Mendimet e mia, sjelljet dhe konceptet e vjetra u zevendesuan me te reja. Histori Suksesi

Pershendetje te gjitheve.

Une quhem Erisa dhe jam anetare ne Iam Power. ‌Sot jam shume e lumtur te ndaj me ju eksperiencen time ne fushen e bisnesit dhe si e shpetova bisnesin tim nga falimenti. Une e fillova punen time para 4 viteve dhe fillimisht e nisa online. Pas 2 viteve e konkretizova edhe me dyqan fizik. Mirepo ketu filluan edhe sfidat me te medha.

Une nuk kisha nje formim te specializuar sa i perket fushes se bisnesit e per me teper isha edhe shume e re ne nje eksperience te tille. Pervec pasionit dhe gatishmerise se madhe per pune, asgje tjeter nuk kisha. Gjerat dalengadale filluan te merrnin nje rrjedhe te cuditshme, ate rrjedhe qe te con poshte dhe qe shume te rinj nuk e kuptojne derisa shkojne ne fund. Dite pas dite ndjeja se gjerat nuk ishin mire dhe une nuk isha ne sweet spot-in qe gjithmone kisha enderruar. Ketu fillova te kerkoj. Po fillova te kerkoj mesim, zgjidhje, mundesi dhe trajnim. Kerkova shume dhe me ne fund e gjeta. Iam power! Ne fillim sdija cte mendoja por ne cdo fjale qe degjoja, ne cdo video qe shikoja kuptoja se ishte mundesia ime me e arte, jo vetem per te permiresuar bisnesin tim por shume me teper, per te permiresuar veten. U regjistrova dhe aty u mahnita! Sa shume Ar u hap perpara meje! Sa shume sekrete qe 98% e njerezve nuk i dine, u shpalosen perballe meje. Sa shume trajnime super te fuqishme filluan te depertojne ne mendjen dhe zemren time. Sigurisht, kerkon angazhim te degjosh, te lexosh dhe te besh ushtrime por une munda, ia dola! Cdo gje filloi te ndryshoje ne jeten time! Mendimet e mia, sjelljet dhe konceptet e vjetra u zevendesuan me te reja. U bera njeri me i kompletuar sec isha dhe kuptova se aspak nuk e kisha vleresuar veten time. Bisnesi gjithashtu mori kah tjeter. Fillova te permiresoj punen time, cilesine e saj. Arrita te marr vendime te shpejta dhe te sakta te cilat jane percaktueset specifike te vazhdimesise ne rritje te bisnesit tim! Kur kthej koken dhe shikoj, falenderoj shume Zotin qe me shtyu te kerkoj zgjidhje dhe qe me ndihmoi te gjeja zgjidhjen e duhur, Iam Power. Une jam cdo dite ne mesim dhe ne trajnim te fuqishem me audio, libra, ushtrime dhe mentorim nje me nje dhe me besoni, nuk ka mrekulli me te madhe se kjo! Une vazhdoj te rritem e po ashtu edhe bisnesi im por une vazhdoj te falenderoj dhe te rritem ne Mirenjohje Zotit dhe Mimozes! Mos harroni se askush nuk jua jep dicka nese ju nuk jeni gati ta merrni ate! Ju duhet te kerkoni dhe me pervujteri te pranoni mesimet qe do tju ngrisin shume shume lart. Ju perqafoj fort e shihemi vetem ne Suksese. Me respekt, Erisa Bujari.


Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës! E gjithë kjo është falas për ju. Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr: Dori Taqi: +355 68 441 6115 Xhensila Gora: +49 1521 8119596 Nertila Zaranjaku: +39 380 159 2319 Ju mirëpresim të ritemi bashkë Suksese Iam Power

246 views1 comment

Recent Posts

See All

1 Kommentar


Bravo zemer!🏆

Gefällt mir
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page