top of page
2023.PNG

Mendimi negativ eshte brejtes, vetem bren njejte si minjte...

Mendimi negativ eshte brejtes, vetem bren njejte si minjte, mendimin negativ ju fusin ata qe ju i doni, i respektoni i nderoni, ju beni kafe e caj, ju beni dreka e darka, i ftoni per dasma e ahengje...ata sepse te tjeret qe nuk i njihni skan si te fusin minje ne koken tuaj.

Ata qe nuk i njihni nuk kane si te vijne ne shtepine tuaj te ju fusin minjte negativ te cilet pastaj vetem brejne e brejne dhe marrin ne udheheqje turin tuaj.


Bile edhe po ju thate dicka pozitive duan te ju ngulfasin...po treguat per nje sukses te dikujt menjehere i tregojne gjithe anet negative te personit te suksesshem... vetem presin dikish te humbas dhe te gjejne ushqim per minjte...ne koken tuaj qe ju as mos te mendoni se mund te keni sukses.

Ju duhet nje gracke per te izolua keto minj, ju duhet vertet ju duhet, sepse ato pervec pisllekut qe fusin ne koken tuaj fusin edhe semundjen ngjitese, semundjen mentale qe quhet ARSYETISI... edhe semundje tjera ti thuaj emrin une te them ajo eshte...

Pse i lejoni, cfare do te benit sikur dikush te fus minj te vertete ne shtepine tuaj ne frigoriferin tuaj ne dhomen tuaj te gjumit... do te lejonit nje gje te tille? te ju helmojne ushqimin e femijeve tuaj te ju prishin rehatine e gjumit tuaj? E ju i gostisni kur ata fusin mendime negative ne koken tuaj...

Grepi i duhur ne kohen e duhur eshte Iam power, behuni pjese e saj dhe minjte do te zhduken sepse sdo te kene me ushqim do ikin diku tjeter ku do te kene me bollek mos u brengosni nese ikin sepse ka plote ushqim te flliqur e negativ gjithka.375 views0 comments
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page