top of page
2023.PNG

METODA E LIRIMIT DHE EFEKTET E SAJ ÇUDIBËRRËSE NË ÇDO ASPEKT TË JETËS SUAJ

Po ju prezentojmë fuqinë e Metodës së Fundit për Lirimet e Bllokimeve- Traumave të së kaluarës.


Pasi kaluan 3 muaj nga përdorimi i kësaj metode për ata që janë pjesë e këtij trajnimi dhe është vetëm pjesa e parë- dhe rezultatet e aplikimit të kësaj metoda janë Mrekullibërëse

Po ju njoftojmë se ju edhe një kohë të limituar mund të përfitoni këtë trajnim:


Ky trajnim do të ju ndihmojë:


1. Manifestoni ëndërrat në realitet!

2. Të hiqni qafe shprehitë e dështimit.

3. Largoni Zhvaritjen.

4. Të ndjeni dashurinë me lehtësi.

5. Largoni traumat e së kaluarës.

6. Largoni shprehinë e fajsimit të vetes.

7. Pastroni akumulimin e konfuzionit.

8. Besoni në Vete

9. Të keni pasuri, shëndet dhe

lumturi me bollëk

10.Të merrni në kontroll jetën tuaj!

11. Të Deklaroni Fuqinë Tuaj.


Si ta shnderroni jeten tuaj ne sukses!


"Cmimi i mesimit paguhet vetem njehere por cmimi i vuajtjes paguhet pergjithmone".


Imagjinoni veten te merrni pjese ne nje seminar me vlere 17000euro dhe ju tw paguani vetem 97 euro sepse Mimoza ka vendosur tju pasuroje njehere e pergjithmonë!

Ajo ka vendosur tju dhuroje sekretet e jetes se lumtur duke ju pajisur ju me te gjithe celsat per te hapur dyert e shendetit te mire, te pasurise, te gezimit, te kohes per pushim dhe relax, te kohes kur ju ndiheni I plotesuar profesionalisht, celesin e dashurise per te gjetur vertete partnerin e endrrave tuaja ose per ta bere magjike jeten tuaj ne cift!


Kush duhet ta marre kete trajnim?

• Ata qe jane ne sfida te ndryshme jetesore.

• Ata qe ne mungese te shendetit kerkojne shpetim nga ajo gjendje.

• Ata qe ne sfidat personale buzeqeshin se jashtmi, duke mbajtur te mbyllur ne zemer cfare I lendon.

• Ata qe duan te shkojne lart dhe te dalin nga niveli familjar dhe shoqeror ku gjenden tani.


Mos merrni vendim pa e lexuar te gjithe cfare kam per tju thene! Kini parasysh se une e mora kete trajnim dhe I dhashe vetes shansin me te madh te jetes time!


Shpesh ndodh qe te kemi ato ndjenja te cilat sikur e bejne zemren tone te rrahe fort ne situata te caktuara te frikes, panikut apo shqetesimit. Kemi ato momente qe pyesim veten: pse nuk po shkon? Dhe nuk kemi nje pergjigje per kete! Dhe keshtu dita dhe jeta zvarriten pafundesisht duke na lene ne boshllek dhe te pa shprese e pa vision.

Ashtu si ti edhe une kam kaluar ne kete rruge, kam kaluar por jo me!


Ky seminar, ky trajnim do te beje nje ndryshim drastik ne jeten tuaj ashtu sic beri ne timen. Ju do te habiteni nga cfare flitet aty, nga cfare do te gjeni aty! Miliona gure te cmuar qe do ti merrni secilin me radhe dhe ti vendosni ne jeten dhe familjen tuaj!

Por nuk mbaron ketu, ju do te keni edhe dhurata! Do te keni dhurata vetem per faktin qe ju e doni ndryshimin me gjithe zemren tuaj te bukur dhe nuk ka dicka qe tju ndaloje te investoni tek vetja juaj, tek ajo pasuri qe shume shpejt do te dale ne drite fale ketij trajnimi!

Bashke me kete seminar ju vjen plotesisht Falas edhe paketa me e rendesishme ne Iam Power, paketa premium ku ju keni mundesine te punoni per gjithe jeten tuaj aty!

Mund të duket gjithçka si ëndërr e pamundur tani për ju.

Por kjo është padyshim brenda kuptimit tuaj! Prandaj ju lutem mos e hidhni poshtë!


Apliko tani dhe jepi vetes shansin me te madh te jetes tende!

Beje tani ose mos u anko me kur bashkeudhetaret e tu te largohen nga energjia ku ti je sot dhe ti shohesh tek arrijne suksese te njepasnjeshme! Mos u cudit kur ata te shkojne lart dhe ti te jesh akoma duke fajesuar fatin tend te keq pse nuk more vendimin ne kohen dhe momentin e duhur.

Koha dhe momenti I duhur eshte tani!

Me shume dashuri per ju, Bordi drejtues Iam Power.
144 views0 comments

댓글


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page